Opalovací krém pod make-up

901
27.4.16 15:58

opalovací krém pod make-up

Zdravím,

chci se zeptat, jestli si můžu dát opalovací krém pod make-up. Od porodu trpím na pigmentové skvrny, na zimu vždy zmizí, ale s prvním slunkem naskočí. Loni jsem make-up nenosila a mazala jsem se jen opalovacím krémem 50 a skvrny byly minimální, ale letos chodím s make-upem ( nastoupila jsem do práce :)) a po procházce na slunku mi skvrny vyrazily :(. Chtěla bych vědět jestli bych si pod make-up mohla dát právě opalovák, abych je neměla tak výrazné, jestli tím neuškodím pleti. PS: make-up mám kvalitní od Loreal ten tru match. Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Princess-ka
27.4.16 16:03

Mozna by sel pouzit SPF makeup :think:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
9949
27.4.16 16:11

@LenaNell koukni na toto: https://www.parfemy-parfumcity.cz/…-121151.html?… možná by ti mohl vyhovovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46669
27.4.16 16:56

@LenaNell, opalovací krém pod make-up určitě dát můžeš, ale nejdřív si to vyzkoušej „nanečisto“. Opalováky totiž mívají zvláštní konzistenci i vlastnosti a make-up na tom by mohl dělat mapy. Ale jinak se to samozřejmě může a pleti neškodí. Naopak ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46669
27.4.16 16:57
@Kotatko03 píše:
@LenaNell koukni na toto: https://www.parfemy-parfumcity.cz/…-121151.html?… možná by ti mohl vyhovovat.

Tohle je fajn vyšší faktor, ale jestli má zakladatelka sklony ke skvrnám, tak je nízký. Měla by používat rozhodně 50..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Princess-ka
27.4.16 17:02
@KPKristy píše:
Tohle je fajn vyšší faktor, ale jestli má zakladatelka sklony ke skvrnám, tak je nízký. Měla by používat rozhodně 50..

Daji se sehnat i s 50. Bioderma, Avene…

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
46669
27.4.16 17:03
@Princess-ka píše:
Daji se sehnat i s 50. Bioderma, Avene…

Určitě je ideální rovnou make-up s faktorem. Eliminuje to ty nežádoucí efekty, když se vrství :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Princess-ka
27.4.16 17:06
@KPKristy píše:
Určitě je ideální rovnou make-up s faktorem. Eliminuje to ty nežádoucí efekty, když se vrství :palec:

Presne :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
9949
27.4.16 17:06
@KPKristy píše:
Tohle je fajn vyšší faktor, ale jestli má zakladatelka sklony ke skvrnám, tak je nízký. Měla by používat rozhodně 50..

Určitě se dělá i s vyšším faktorem, myslím, že pokud zakladatelka trochu pohledá, najde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
901
27.4.16 17:09

Moc děkuju za rady. Já právě teď investovala do make-up a koupila si hned dva, když byli v akci :D. Zkusím si dát ten opalovák, mám 50 derma… (už si nevzpomínám :lol: ) ale je z lékárny. Já jen, aby mi pleť mohla, jak se říká dýchat a zbytečně se nazacpávali póry

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46669
27.4.16 17:13
@LenaNell píše:
Moc děkuju za rady. Já právě teď investovala do make-up a koupila si hned dva, když byli v akci :D. Zkusím si dát ten opalovák, mám 50 derma… (už si nevzpomínám :lol: ) ale je z lékárny. Já jen, aby mi pleť mohla, jak se říká dýchat a zbytečně se nazacpávali póry

Když pleť každý den pečlivě odlíčíš, nijak ji nedusíš, neboj ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6800
27.4.16 17:58

Používám Biodermu AKN Mat SPF 30.Neleskne se, pod make up ideální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat