Opar ve 30 týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 20:48
opar ve 30 týdnu těhotenství

Ahojte, potřebuju trochu poradit, uklidnit. Udělal se mi včera opar na intimním místě u močové trubice.Dnes už začíná bolet. a je trochu rozsáhlý. Na opary trpím od mala, a dole jsem ho měla tak 5× v životě. Jinak pořád na rtu. Celé těhotenství klid, a až teď problém. Zitra volám na gyndu. Chtěla bych se zeptat kdo tim prošel, co mě čeká, není to nějak moc vážné? moc se bojím, co se bude dít. Všude čtu jak je to moc nebezpečné. Mám ráno koupit mast na opary ať se něco děje, než mě uvidí gynekolog? :(
Díky všem za odpovědi
v pondělí jsem byla na UTZ a vše ok.

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9593 příspěvků 08.05.19 21:07

Jo mazat. Mne se udelaly opary(asi 10) zhruba 3 tydny pred terminem. Dostala jsem i herpesin v tabletach, aby se to rychle zalecilo. Jinak by byl cisar, kdyby nastal porod.

Xmichaelah
Kecalka 238 příspěvků 08.05.19 21:09

Pokud nejde o prvovysev, nebezpecne to neni. Jen asi dostanes preventivne cca mesic pred porodem k uzivani herpesin a v pripade vysevu pred porodem se dela cisar…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 21:16

Právě že ani nevím jestli je to 100% opar.Ale bolí to při utírání po wc, že se tam nemůžu dotknout, tak asi bude. Poprvé to nemám. Už jsem to měla. A co si mám koupit za mast?

katintheBOx63
Kecalka 298 příspěvků 08.05.19 21:46
@Anonymní píše:
Právě že ani nevím jestli je to 100% opar.Ale bolí to při utírání po wc, že se tam nemůžu dotknout, tak asi bude. Poprvé to nemám. Už jsem to měla. A co si mám koupit za mast?

No když budeš zítra volat na gyndu tak ti snad řeknou jakou si mužeš na tohle koupit aby to bylo pro tebe ok. Hlavne aby vse dopadlo dobře :hug:

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 8115 příspěvků 08.05.19 21:48

Já měla pásový opar na tváři někdy po 23tt, dostala jsem myslím na 5 dní herpesin v tabletach, ale mit to na intimnich mistech, uf, to mě mrzi :? užívání jsem měla „povoleno“ nezávisle na sobě od 3 doktorů z toho i gynekologa. už to mám skoro zahojené, jo a byl to prvovysev, nikdy jsem nic takoveho neměla…

Baruunečka
Kecalka 167 příspěvků 08.05.19 22:21

Taky jsem mela opar na intimnich místech :) v 17.tt. Nebyl poprve, takze to nikoho skoro nezajímalo :nevim:…Dostala jsem herpesin masticku a mazat. Az do porodu me nikdo nekontroloval. Jen pak v porodnici koukali, jestli nemam opary. A rodila jsem normálně…Jo a pry do 20.tt hrozi potrat, i u tech co uz ho mely, jinak pak uz nevadi opar ničemu, jen pri porodu…Takze klid :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 22:35

Tak děkuji všem za uklidnění. Zítra zavolám na gyndu, snad to bude dobré. Dám vědět jak jsem dopadla

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 16:30

Tak jdu od doktora, a docela mě vyděsil, jaký má na to názor. Prý to na opar nevypadá, spíš podráždění. Léky mi nenapsal, a že mám zkusit mast herpesin, kdyby náhodou. V úterý na krev a prý jestli tam budu mít ten vir, tak musím na císař. Řekla jsem mu, že ho tam mít určitě budu, když ho mám od mala. A ještě nějaké protilátky jestli mám. A když se asi ukáže že ten vir v sobě mám, tak musím na císař. To by ale musela rodit na císař k vůli oparu v těle každá druhá. Vůbec se mi nelíbí dr. postup. Všude čtu, že se řeší císař jen když je při porodu.Ne když ho má žena v těle. A on mi tvrdí že prostě tak či onak prostě císař 8o
Co mám dělat? Mám jít pak k jinému, k vůli názoru?

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 8115 příspěvků 09.05.19 17:35
@Anonymní píše:
Tak jdu od doktora, a docela mě vyděsil, jaký má na to názor. Prý to na opar nevypadá, spíš podráždění. Léky mi nenapsal, a že mám zkusit mast herpesin, kdyby náhodou. V úterý na krev a prý jestli tam budu mít ten vir, tak musím na císař. Řekla jsem mu, že ho tam mít určitě budu, když ho mám od mala. A ještě nějaké protilátky jestli mám. A když se asi ukáže že ten vir v sobě mám, tak musím na císař. To by ale musela rodit na císař k vůli oparu v těle každá druhá. Vůbec se mi nelíbí dr. postup. Všude čtu, že se řeší císař jen když je při porodu.Ne když ho má žena v těle. A on mi tvrdí že prostě tak či onak prostě císař 8o
Co mám dělat? Mám jít pak k jinému, k vůli názoru?

a to budes rodit u nej nebo proc to resis?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 17:48

Ano je i porodník, to by nevadilo. Spíš to řeším, že nechci za každou cenu císař, jen proto, že má na to svůj názor

Verun83
Echt Kelišová 9593 příspěvků 09.05.19 20:37
@Anonymní píše:
Ano je i porodník, to by nevadilo. Spíš to řeším, že nechci za každou cenu císař, jen proto, že má na to svůj názor

Tak pokud nebudes mit vysev pri porodu, cisar neni nutny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 12:43
@Verun83 píše:
Tak pokud nebudes mit vysev pri porodu, cisar neni nutny.

To mě právě zaráží. Řekl že když ten vir budu mít v krvi, tak bude prostě císař. Že stačí když ho budu mít v krvi.To ale budu, když jsem opar měla poprvé jako malá. Proto se mi to nelíbí, a vypadá to jako kdyby mě chtěl nahnat na císař za každou cenu. Nechápu někdy jeho řeči, a taky vypadá, že má toho moc, tak ani neví co říká. :?

Verun83
Echt Kelišová 9593 příspěvků 10.05.19 19:21
@Anonymní píše:
To mě právě zaráží. Řekl že když ten vir budu mít v krvi, tak bude prostě císař. Že stačí když ho budu mít v krvi.To ale budu, když jsem opar měla poprvé jako malá. Proto se mi to nelíbí, a vypadá to jako kdyby mě chtěl nahnat na císař za každou cenu. Nechápu někdy jeho řeči, a taky vypadá, že má toho moc, tak ani neví co říká. :?

To je hovadina. Jasne, ze ho mas v krvi. Tam je dozivotne. Ale infekcni je jen pri vysevu. Nenechala bych se do cisare dotlacit.
To prober i s jinym porodnikem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 20:36
@Verun83 píše:
To je hovadina. Jasne, ze ho mas v krvi. Tam je dozivotne. Ale infekcni je jen pri vysevu. Nenechala bych se do cisare dotlacit.
To prober i s jinym porodnikem.

Děkuji za názor, určitě to budu řešit i s jiným, pokud bude tvrdit pořád to své

Váš příspěvek
Reklama