Reklama

Operace nosní přepážky, kam jít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lúcajan
Stálice 52 příspěvků 02.03.17 16:04
Operace nosní přepážky, kam jít

Ahoj vsem. Na ORL mi bylo sdeleno, ze mam krivou nosni prepazku. Uz nekolik let mam ucpany nos a stale rymu. Pry by mohla pomoct operace. Pomohla vam operace na rymu? Uvazuju o praze nebo usti nad labem. Jake nemocnice jsou na tyto zakroky nejlepsi

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12309 příspěvků 02.03.17 16:12

Nevím, jestli bych do toho šla. Je to prý dost bolestivé. Dcera nad tím ani neuvažuje, taky ji má křivou.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.17 16:22

Bolestive to je hodne ale neni to nijak velký výkon a urcite by ho měli zvládnout.. Zalezi na operaterovi.. Pokud se to bude na vas někdo učit není o ideál ale to uz si můžete domluvit. Uvědomit si pro a proti. Kompilace byt muzou vždycky, jak hodne to pomůže je otázka. Já mam přepážku rovnou a stejne mam chronickou rýmu.

leeway
Povídálka 21 příspěvků 02.03.17 17:42

V patnácti mi bylo také řečeno, abych si v osmnácti dala operovat nosní přepážku a zatím jsem se k tomu nedostala a problémy nemám. Ke všemu jsem zjistila, že chronickou rýmu mi způsoboval nějaký alergen u rodičů doma a teď jak u nich už pár let nejsem, tak mě ani ta rýma netrápí..

nostress
Extra třída :D 12885 příspěvků 02.03.17 18:43

Jedna moje známá byla s tím v Brně u doc.Mudr.Jana Války, a je velmi spokojená. Od té doby je bez problémů.

eviku-miluna
Kelišová 6811 příspěvků 46 inzerátů 02.03.17 19:21

Ja byla na operaci s nosni prepazkou a od ucpaneho nosu a chronicke rymy mi to nepomohlo :?.

-Evka-
Závislačka 3620 příspěvků 03.03.17 06:49

Byla jsem na operaci v r.2000, od problémů s ucpaným nosem mi to nepomohlo, ale v době, kdy jsem byla bez problémů se mi pak lépe dýchalo. Operovali v celkové narkoze, nabízeli i nějakou lokální. První tři dny byl pro mě děs. Poté už to bylo lepší.

lúcajan
Stálice 52 příspěvků 04.03.17 19:32

Rozhodla jsem se, ze na operaci pujdu jen nevim kam. Poradte dobrou nemocnici na tuto operaci

SofieMa
Nováček 1 příspěvek 05.08.17 18:22
Za tyden operace nosních mandlí a nosní přepážky

Mám jít za týden na operaci nosnich mandli a prepazky. Mam obrovsky strach, nacetla jsem se toho moc na internetu, jak o bolesti, tak i o konplikacich. Čím blíže se to blíží, tim me to vic trapi, furt se mi zda o operaci apod, vsechny moje myšlenky jsou jen o tom. Jsem. hrozne citliva na bolest, mozna si někdo o tom chce popovídat nebo se nejak navzájem uklidnit, byla bych moc vděčná. :( S rodinou o tom nechci moc mluvit, nechci je otravovat a zdát se slabá, ale od strachu je mi hůř a hůř.. :(
Diky za odpoved

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama