Operace očí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Allis95
Nováček 6 příspěvků 28.02.18 17:30
Operace oci

Zdravim chci se zeptat kterou nemocnici by ste mi doporucili v brne na operaci oci? :)

Reakce:

Evelýna 1
Kecalka 355 příspěvků 7 inzerátů 28.02.18 19:23

@Allis95
Táta byl v Gemini a naprostá spokojenost

Gammy
Nováček 3 příspěvky 01.03.18 00:48

Já byla na Oční klinice Horní Počernice, Praha- trifokály a spokojenost. Mám je měsíc. Ještě trochu pálí oči. ;)

hospodki
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 01.03.18 05:37

Ja před rokem v Lexum v Praze. Kamarádka zde pracuje, tak mi domluvila primarku a nejlepšího operatéra co mají, ale je to prý skoro jedno. Měla jsem klasickou úpravu dalekozrakosti bez dalších vad. Celkem i s vyšetřením za 21 tis za obě oči cca -6 a -6.5. asi bych se rozhodovala mez Lexum a Gemini. Duovize, neovize a další kliniky, no nějak nemám důvěru

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29051 příspěvků 01.03.18 16:53

Praha ÚVN - naprostá spokojenost. ÚVN je pojem a kvalita tomu odpovídá.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Skromnost a pozitivní mysl elixírem mládí? Maciuchová vypadá skvěle!

Hana Maciuchová (72) si pečlivě vybírá akce, kam se vypraví. Křest vánočních... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >