Operace očí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Allis95
Nováček 2 příspěvky 28.02.18 17:30
Operace oci

Zdravim chci se zeptat kterou nemocnici by ste mi doporucili v brne na operaci oci? :)

Reklama

Reakce:

Evelýna 1
Kecalka 275 příspěvků 7 inzerátů 28.02.18 19:23

@Allis95
Táta byl v Gemini a naprostá spokojenost

Gammy
Nováček 3 příspěvky 01.03.18 00:48

Já byla na Oční klinice Horní Počernice, Praha- trifokály a spokojenost. Mám je měsíc. Ještě trochu pálí oči. ;)

hospodki
Zasloužilá kecalka 718 příspěvků 01.03.18 05:37

Ja před rokem v Lexum v Praze. Kamarádka zde pracuje, tak mi domluvila primarku a nejlepšího operatéra co mají, ale je to prý skoro jedno. Měla jsem klasickou úpravu dalekozrakosti bez dalších vad. Celkem i s vyšetřením za 21 tis za obě oči cca -6 a -6.5. asi bych se rozhodovala mez Lexum a Gemini. Duovize, neovize a další kliniky, no nějak nemám důvěru

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28062 příspěvků 01.03.18 16:53

Praha ÚVN - naprostá spokojenost. ÚVN je pojem a kvalita tomu odpovídá.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajná párty ve Varech: Robert Pattinson to na večírku pořádně roztočil

Spadla z něj nervozita? Robert Pattinson se sice svým karlovarským fanouškům... číst dále >

Prokleté manželství Lály s choromyslnou fanynkou: Vydírání sebevraždou ho zlomilo!

Nezapomenutelný herec Ladislav Pešek se stal již v mládí hvězdou stříbrného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama