Reklama

Operace očí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Allis95
Nováček 6 příspěvků 28.02.18 17:30
Operace oci

Zdravim chci se zeptat kterou nemocnici by ste mi doporucili v brne na operaci oci? :)

Reklama

Reakce:

Evelýna 1
Kecalka 327 příspěvků 5 inzerátů 28.02.18 19:23

@Allis95
Táta byl v Gemini a naprostá spokojenost

Gammy
Nováček 3 příspěvky 01.03.18 00:48

Já byla na Oční klinice Horní Počernice, Praha- trifokály a spokojenost. Mám je měsíc. Ještě trochu pálí oči. ;)

hospodki
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 01.03.18 05:37

Ja před rokem v Lexum v Praze. Kamarádka zde pracuje, tak mi domluvila primarku a nejlepšího operatéra co mají, ale je to prý skoro jedno. Měla jsem klasickou úpravu dalekozrakosti bez dalších vad. Celkem i s vyšetřením za 21 tis za obě oči cca -6 a -6.5. asi bych se rozhodovala mez Lexum a Gemini. Duovize, neovize a další kliniky, no nějak nemám důvěru

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28547 příspěvků 01.03.18 16:53

Praha ÚVN - naprostá spokojenost. ÚVN je pojem a kvalita tomu odpovídá.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama