Reklama

Odlehčovací péče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LKL
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 26.02.18 16:16
Odlehcovaci pece

Prosim nemel by nekdo tip na odlehcovaci peci (nevim zda pouzivam spravny termin, v tomto nejsem kovana) v okrese Beroun? Uz jsem dostala kontakt na Klubicko, jsou nejake dalsi moznosti?

Mame v peci babicku, neni treba zadna specializovana zdravotni pece (zadne prevazy, leky apod), ale bezna sebeobsluha uz zacina byt na hranici unosneho a par hodin denne / nekolikrat v tydnu by vazne bodlo.

Eventualne dalsi rady co a jak - uz mi bylo vysvetleno jak funguje prispevek na peci, jeste neco co bych mela vedet?

Za vsechny informace predem diky, vim, ze je tu hodne lidi ze socialnich sluzeb

Reklama

Reakce:

danyk
Generální žvanilka 23261 příspěvků 26.02.18 17:55

Co charita beroun
http://www.gerontologie.cz/showdoc.do?…

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama