Reklama

Františkovy Lázně - recenze :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Haannka
Kecalka 318 příspěvků 23.02.18 20:31
Františkovy Lázně - recenze :-)

Hezký večer ;-), doktor mi, jako alternativu léčby, nabízí i možnost lázní. Jde o kožní indikaci. Co jsme společně dohledali tak ve Frant. Lázních jsou na tuto indikaci zaměřeny hotely: Belveder, Savoy, Goethe, Dr. Adler a Metropol.
Zajímalo by mě jestli tu někdo nemá zkušenost s jedním z těch hotelů, nebo lázeňs. léčbou při téhle indikaci?
Díky! ;-)

Reklama

Reakce:

jolinarcz
Kecalka 205 příspěvků 23.02.18 21:16

Já byla ve Fr. Lázní s indikací atopický ekzém. Bydlela jsem v Savoyi a hodně jsem docházela ubď do císařských lázní nebo aquacentra.

Byla jsem spokojená, ale třeba s atopákem je lepší ostrožská nová ves nebo smrdáky na slovensku.
Klidně napiš, ráda poradím. Byla jsem spokojená:-)

Haannka
Kecalka 318 příspěvků 23.02.18 22:09

@jolinarcz
Díky! Můžu se zeptat, co je tam, na kůži :lol:, za procedury a pomohly?
A ještě, jsou třeba procedury nějak pohromadě v jedné budově, nebo se přebíhá? :mrgreen:

jolinarcz
Kecalka 205 příspěvků 24.02.18 20:03

@Haannka já chodila každej den na koupele v tom jejich „bahně“ a doplňovala jsem to masážema, sportem a tak.
koupele jsou v císařských lázních, nebo alespoň já jsem je tam měla. na jógu jsem chodila do aquacentra a pak jsem mívala procedury přímo v savoyi

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >