Františkovy Lázně - recenze :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Haannka
Kecalka 324 příspěvků 23.02.18 20:31
Františkovy Lázně - recenze :-)

Hezký večer ;-), doktor mi, jako alternativu léčby, nabízí i možnost lázní. Jde o kožní indikaci. Co jsme společně dohledali tak ve Frant. Lázních jsou na tuto indikaci zaměřeny hotely: Belveder, Savoy, Goethe, Dr. Adler a Metropol.
Zajímalo by mě jestli tu někdo nemá zkušenost s jedním z těch hotelů, nebo lázeňs. léčbou při téhle indikaci?
Díky! ;-)

Reakce:
jolinarcz
Kecalka 205 příspěvků 23.02.18 21:16

Já byla ve Fr. Lázní s indikací atopický ekzém. Bydlela jsem v Savoyi a hodně jsem docházela ubď do císařských lázní nebo aquacentra.

Byla jsem spokojená, ale třeba s atopákem je lepší ostrožská nová ves nebo smrdáky na slovensku.
Klidně napiš, ráda poradím. Byla jsem spokojená:-)

Haannka
Kecalka 324 příspěvků 23.02.18 22:09

@jolinarcz
Díky! Můžu se zeptat, co je tam, na kůži :lol:, za procedury a pomohly?
A ještě, jsou třeba procedury nějak pohromadě v jedné budově, nebo se přebíhá? :mrgreen:

jolinarcz
Kecalka 205 příspěvků 24.02.18 20:03

@Haannka já chodila každej den na koupele v tom jejich „bahně“ a doplňovala jsem to masážema, sportem a tak.
koupele jsou v císařských lázních, nebo alespoň já jsem je tam měla. na jógu jsem chodila do aquacentra a pak jsem mívala procedury přímo v savoyi

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >