Ofta Plzeň - korekce krátkozrakosti laserem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikacka
Kecalka 269 příspěvků 21.02.18 11:26
Ofta Plzeň

Ahoj, chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti. Rozhodla jsem se, že bych podstoupila korekci kratkozrakosti laserem ve výše uvedeném zařízení. Vybrala jsem si toto zařízení, protože zde můj oční lékař pracuje. A tak bych se chtěla předběžně informovat, jak to zde chodí. Jaká je objednací lhůta, jak náročná jsou předběžná vyšetření, jaké je prostředí, na kolik celkově Vás operace přišla a tak :-) za každou informaci budu ráda :-)

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Top Star v ohrožení? Tvoří ho samé krásky, které začaly zakládat rodiny

Primácký bulvárně společenský pořad Top Star je v ohrožení. V tomto případě... číst dále >

Václav Havel poslal milenku na potrat: Ber to sportovně, napsal jí!

Necelých sedm let po smrti Václava Havla se rozhodla promluvit. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Australanka shodila za necelý rok 49 kg, aniž by vkročila do fitka

Původně štíhlá Teresa Venetoulisová ze Sydney se po dvou dětech projedla k... číst dále >

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

Reklama