Reklama

Ofta Plzeň - korekce krátkozrakosti laserem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikacka
Kecalka 271 příspěvků 21.02.18 11:26
Ofta Plzeň

Ahoj, chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti. Rozhodla jsem se, že bych podstoupila korekci kratkozrakosti laserem ve výše uvedeném zařízení. Vybrala jsem si toto zařízení, protože zde můj oční lékař pracuje. A tak bych se chtěla předběžně informovat, jak to zde chodí. Jaká je objednací lhůta, jak náročná jsou předběžná vyšetření, jaké je prostředí, na kolik celkově Vás operace přišla a tak :-) za každou informaci budu ráda :-)

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >