Bradavice na nohou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bestkamzik
Povídálka 27 příspěvků 21.02.18 17:30
Bradavice na nohou

Dobrý den, chci se zeptat ohledně bradavice na noze. Zítra jdeme s dcerou na kožní, je to něco mezi bradavicí a kuřím okem, jedna větší, druhá menší. Platí se za tento zákrok? Popřípadě nevíte kolik? Díky za rady, Katka

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9442 příspěvků 21.02.18 17:31

Ne neplatí :)

bestkamzik
Povídálka 27 příspěvků 21.02.18 17:34

Děkuju, a bolí to?

sarusa4
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 21.02.18 17:35

No asi to budou vypalovat tekutým dusíkem..něco jsem platila, ale už je to hrozně dlouho, bylo to myslím do stovky, pak mi dali sterilní jehlu ať doma propíchnu ten puchýř a novou náplast, ale nakonec jsem byla u nich znova na tom propíchnutí(v 8­.měsíci těh. jsem to nezvládla píchnout :mavam: a manželovi to nešlo :roll: )a pk se to mazalo framykoinem myslím.

Nevím, jestl se to dělá i jinak, poradila bych Vlaštovičník, ale asi ještě neroste.

sarusa4
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 21.02.18 17:36
@bestkamzik píše:
Děkuju, a bolí to?

Bylo to hodně nepříjemné :cert:,ale na té noze mě to bolelo, až to přišlo k sobě.

bestkamzik
Povídálka 27 příspěvků 21.02.18 17:39

Díky, snad to zvládnem

Helileli
Ukecaná baba ;) 2368 příspěvků 21.02.18 17:50

Já jako dítě před prskajici vatickou u doktorky utekla. Syn měl bradavici, jednou stačilo Kolodium, podruhé to furt nezabíralo, koupila jsem dusík na doma, nic ho nebolelo a bradavice sama upadla za týden. Viděla jsem kdysi výsledek vypalování a dobrovolně bych to dítěti neprovedla :oops:

Anonymní  21.02.18 18:07

@Helileli kde se dá, prosím, sehnat ten dusík na doma? A jak se to jmenuje? Sestřenice závodně plave a z bazénu to čapne celkem pravidelně. Díky za info

Helileli
Ukecaná baba ;) 2368 příspěvků 21.02.18 18:10
@Anonymní píše:
@Helileli kde se dá, prosím, sehnat ten dusík na doma? A jak se to jmenuje? Sestřenice závodně plave a z bazénu to čapne celkem pravidelně. Díky za info

Urgo Bradavice. Stojí to cca 400, přes net min, je to na víc použití. Jinak v lékárně, pokud nemají, tak určitě objednaji

Anonymní  21.02.18 18:15

@Helileli děkuji! :palec:

Hořec
Závislačka 4958 příspěvků 21.02.18 18:15

@Helileli, už nějakou dobu bojuji s bradavicí na synově noze. Díky za tip. Vyzkouším.

janablizkova
Kecalka 218 příspěvků 21.02.18 18:42

Já jsem chodila se synem na kožní také z bradavicemi na nohou a jemu to leptali nějakou kyselinou a pak vyškrabovali. Je to už taky dávno. Dalo se to zvládnout. Pak měl ještě na rukou a to jsme léčili urino léčbou.

bestkamzik
Povídálka 27 příspěvků 21.02.18 19:49

Helileli - to je to tak strašný? já se právě na žádný videa radši nekoukam, protože si dokážu představit, že jen tak to asi neupadne. ale zase si řikam, že je lepší jít k doktorce, která to už dělala tisíckrát než to zkoušet doma. Abych třeba něco neudělala blbě..Navíc podle obrázku na googlu je to fakt něco mezi kuřím okem a bradavicí, tak že mi třeba doktorka řekne jinou léčbu než dusík?

Niky2
Kecalka 466 příspěvků 55 inzerátů 21.02.18 20:00

Asi zalezi, jaky ma kdo prah bolestivosti a mozna se to ted dela nejak jinak (i kdyz pochybuju, je to stale ten samy dusik),ale mne to bolelo teda hodne. Nerikam, ze se to vubec neda vydrzet, ale je to hodne omezujici i kvuli ruznym sportum, dite na to nemuze poradne doslapnout atd. Proto kdyz jsem zjistila, ze ma syn na pate, tak jsem se rozhodla vyzkouset cokoli jinyho. Davala jsem lapis, vzdycky zbrousila pilnikem a pak platek cesneku. Nejakou dobu to trvalo, ale nakonec to vzdala :potlesk: :palec:

Helileli
Ukecaná baba ;) 2368 příspěvků 21.02.18 21:27

@bestkamzik no spolužák měl po vypalování krvi podlity bolák, kvůli kterému nemohl cvičit. Vypadalo to dost strašně, i ho to bolelo. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Šabatová dostala Řád čestné legie za uprchlíky a menšiny. „Fraška,“ bouří se lidé

Tomáš Garrigue Masaryk, Miloš Forman nebo řada významných generálů, třeba... číst dále >

Nejlepší kámošky z paláce: Proč vznikly tyto dvojice a má Meghan výhodu? Vysvětlíme

Od dob královské svatby Meghan Markle a prince Harryho se ohledně královské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

Reklama