Operátor skladování

Anonymní
5.5.21 16:01

Operátor skladování

Ahoj, jsem student ZŠ a tento rok půjdu na SŠ na obor Operátor skladování je to obor s výučným listem bez maturity ale od svých vrstevníku slyším jen bídu že je to obor na h*vno že na skladníka není potřeba žádné vzdělaní že to dělá kde kdo i se základkou, jako druhý obor mám Elektrikáře ale to mě tolik netáhne jako předsava řídit ještěrku nebo vysokozdvižku :-) chci se zde zeptat někoho žen nebo můžu nebo někoho kdo mý sněkym takovým zkušenost.. je to dobrý obor? po škole se dá dobře uplatnit? je tento obor jak říkají vrtevníci jen obyčejný skladník? nebo když je to přímo obor je v tom zahrnuto něco víc? případně děkuji za odpovědi, za pár dní mi přijde rozhodnutí o ne/prijetí tak se chci rozhodnout právně zda operátora nebo elektrikáře. o temto webu vím od mamky, chodí sem často a když sem dá nějaký dotaz tak se vždy chlubí tátovi za rychlé, dobré a hlavně hojné odpovědi, tak to zkouším taky i když je mi to dost trapný se tu ptát a proto prosím o anonym, díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30751
5.5.21 16:11
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem student ZŠ a tento rok půjdu na SŠ na obor Operátor skladování je to obor s výučným listem bez maturity ale od svých vrstevníku slyším jen bídu že je to obor na h*vno že na skladníka není potřeba žádné vzdělaní že to dělá kde kdo i se základkou, jako druhý obor mám Elektrikáře ale to mě tolik netáhne jako předsava řídit ještěrku nebo vysokozdvižku :-) chci se zde zeptat někoho žen nebo můžu nebo někoho kdo mý sněkym takovým zkušenost.. je to dobrý obor? po škole se dá dobře uplatnit? je tento obor jak říkají vrtevníci jen obyčejný skladník? nebo když je to přímo obor je v tom zahrnuto něco víc? případně děkuji za odpovědi, za pár dní mi přijde rozhodnutí o ne/prijetí tak se chci rozhodnout právně zda operátora nebo elektrikáře. o temto webu vím od mamky, chodí sem často a když sem dá nějaký dotaz tak se vždy chlubí tátovi za rychlé, dobré a hlavně hojné odpovědi, tak to zkouším taky i když je mi to dost trapný se tu ptát a proto prosím o anonym, díky

Tak skladníka může dělat každý, kdo umí řídit ještěrku. Ale tak to platí i o jiných zaměstnání. Elektrikář má asi větší uplatnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13673
5.5.21 16:17

Jdi na elektrikáře. Budeš mít lepší platové ohodnocení. A šikovný elektrikář se nikdy neztratí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2557
5.5.21 16:18

Ahoj, do skladu můžeš jít i s tím elektrikářem, ale naopak nikoli.

Jinak ale práce ve skladu je super a řízení VZV je úplně best, strašně mě to bavilo :lol: :mrgreen: :mrgreen: papíry na VZV si můžeš ale udělat i mimo a nestojí to ani tolik, cca 3000. Lze se zabývat i logistikou, což je vysokoškolský obor. A co přesně ten tvůj obor nabízí? Jako pokud by to bylo rozšířeno i směrem do té logistiky a mělo možnost odmaturovat, tak proč ne. Je to pestrá práce, která může člověka hodně bavit a má podle mě dost šancí na nějaký ten kariérní postup ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30751
5.5.21 16:19
@Semtex píše:
Ahoj, do skladu můžeš jít i s tím elektrikářem, ale naopak nikoli.Jinak ale práce ve skladu je super a řízení VZV je úplně best, strašně mě to bavilo :lol: :mrgreen: :mrgreen: papíry na VZV si můžeš ale udělat i mimo a nestojí to ani tolik, cca 3000. Lze se zabývat i logistikou, což je vysokoškolský obor. A co přesně ten tvůj obor nabízí? Jako pokud by to bylo rozšířeno i směrem do té logistiky a mělo možnost odmaturovat, tak proč ne. Je to pestrá práce, která může člověka hodně bavit a má podle mě dost šancí na nějaký ten kariérní postup ;)

vždyť píše, že je to jen výuční obor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2557
5.5.21 16:29

@vokishka tak na některé obory si pak lze udělat dvouletou nástavbu s maturitou? Nevím, zda je to přímo tento :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6252
5.5.21 16:29

Výučák a bez maturity na skladníka- osobně mi to přijde škoda. Asi by se chtělo víc informovat ve škole na možnosti uplatnění. Protože ve skladu s VZV se dá uchytit relativně v pohodě. Lepší by bylo nějaké řemeslo- instalatér, elektrikář, obkladač… něco s bydlením. Už se to tu psalo - elektrikář do skladu OK, opačně obtížně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7560
5.5.21 16:47

Když budeš šikovný elektrikář lidi Te budou nosit na rukou. Když budeš šikovný skladník, tak se taky asi neztratíš, ale časem takhle pozice zanikne. Jezdit na ještěrce je možná přitažlivé, ale chceš takhle jezdit dalších 50 let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.21 14:14

Můj muž dělá skladníka a má základku. Bere přes 30 tisíc čistýho. Ale z toho sezení v ještěrce prej všichni tloustnou. Běž radši na elektrikáře. Tam si můžeš dobře vydělat.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat