Opožděná menstruace následná ovulace

Anonymní
19.11.19 10:43

Opožděná menstruace následná ovulace

Ahoj.
Prosím všechny o radu. Mívám pravidelné cykly po 29 dnech.
Nyní jsem měla dostat MS 12.11. dostavila se až 19.11. prosím o radu kdy budu mít cca následující ovulaci?
Jsem bezradná a nevim si s tím Rady…
Děkuji. Moc za rady.. jinak ms mám pravidelne po 29 dnech a teď se z nějakého důvodu přesně o týden opozdila… :-( pomoc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3868
19.11.19 10:48

Tohle ti tu bohužel opravdu nikdo vyvěštit nedokáže. Zkus ovulační testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
549
19.11.19 10:51
@Anonymní píše:
Ahoj.
Prosím všechny o radu. Mívám pravidelné cykly po 29 dnech.
Nyní jsem měla dostat MS 12.11. dostavila se až 19.11. prosím o radu kdy budu mít cca následující ovulaci?
Jsem bezradná a nevim si s tím Rady…
Děkuji. Moc za rady.. jinak ms mám pravidelne po 29 dnech a teď se z nějakého důvodu přesně o týden opozdila… :-( pomoc

Ahoj, to se takto nedá říct bohužel. Musím zkoušet ovu testy. Může se taky opozdit a nemusí…Spíš si myslím, že se posune i ovulka. Nakup ovu testy a testuj od doby kdy si myslíš, že by mohla být a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52496
19.11.19 11:07

Netřeba panikařit ;-) Je celkem pravděpodobné, že může být jako vždycky (plus minus stejný den cyklu), nebo taky holt může být jindy. Ale jsou-li jinak pravidelné cykly a tohle byl jenom jednorázový úlet, je slušná šance, že budou stejně pravidelné i nadále.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.19 12:41
@ugluk píše:
Netřeba panikařit ;-) Je celkem pravděpodobné, že může být jako vždycky (plus minus stejný den cyklu), nebo taky holt může být jindy. Ale jsou-li jinak pravidelné cykly a tohle byl jenom jednorázový úlet, je slušná šance, že budou stejně pravidelné i nadále.

Moc děkuji

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat