Opožděná menstruace o šest dní

Anonymní
6.1.20 18:33

Opožděná menstruace o šest dní

Zdravím ????
Začínám se docela obávat, mám zpožděnou menstruaci již o 6 dní. Menstruaci jsem měla dostat 1.1., většinou mám menstruaci pravidelnou. 31.12. jsme měli s přítelem sex, avšak chráněný. Dnes mě akorát trochu pobolívá břicho a celkově se cítím jako těsně před menstruací, ale krvácení není. Už z toho mám celkem nervy na pochodu :,(. Jediné co, tak mám bílý hlen, ale nic víc. V poslední době jsem žádné léky neužívala, ani nějak razantně neměnila životní styl (tedy až na přejídání o Vánocích :) ) jen jsem přes prázdniny pozměnila spánkový režim (normálně přes školu chodím spát v 10/11, přes prázdniny jsem chodila spát klidně i v 1-2 ráno.
Nevím zda by bylo možné, že bych měla nějaké hormonální změny, je mi 17.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6436
6.1.20 18:39

A jak se chráníte? Co těhotenský test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
6.1.20 18:40
@Anonymní píše:
Zdravím ????
Začínám se docela obávat, mám zpožděnou menstruaci již o 6 dní. Menstruaci jsem měla dostat 1.1., většinou mám menstruaci pravidelnou. 31.12. jsme měli s přítelem sex, avšak chráněný. Dnes mě akorát trochu pobolívá břicho a celkově se cítím jako těsně před menstruací, ale krvácení není. Už z toho mám celkem nervy na pochodu :,(. Jediné co, tak mám bílý hlen, ale nic víc. V poslední době jsem žádné léky neužívala, ani nějak razantně neměnila životní styl (tedy až na přejídání o Vánocích :) ) jen jsem přes prázdniny pozměnila spánkový režim (normálně přes školu chodím spát v 10/11, přes prázdniny jsem chodila spát klidně i v 1-2 ráno.
Nevím zda by bylo možné, že bych měla nějaké hormonální změny, je mi 17.

Holka, nepíšeš sem často? Mě vždy to,,ZDRAVIM???,, tak praští do očí.. Proč ty otazníky? Vím, že to není odpověď na tvůj dotaz ale nedalo mi to :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 18:42

@Karleon používáme kondom. K jeho poškození nedošlo. Vše proběhlo v pořádku. Právě nedošlo ani k vyvrcholení.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 18:43

@NickPaul nene, teďka sem píšu poprvé. Ještě předtím než jsem příspěvek zveřejnila, tak tam nebyly :P, sama netuším jak se tam po zveřejnění dostaly

• Citovat
  • Nahlásit
473
6.1.20 18:49
@NickPaul píše:
Holka, nepíšeš sem často? Mě vždy to,,ZDRAVIM???,, tak praští do očí.. Proč ty otazníky? Vím, že to není odpověď na tvůj dotaz ale nedalo mi to :nevim: :nevim:

To jsou smajlíci myslím. Občas na to taky narazím. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
6.1.20 18:51
@Macik.S píše:
To jsou smajlíci myslím. Občas na to taky narazím. :)

Aha :mrgreen: Mě to právě vždy praští do očí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
6.1.20 20:15
@Anonymní píše:
Zdravím ????
Nevím zda by bylo možné, že bych měla nějaké hormonální změny, je mi 17.

Ahoj! Já mám teď také zpoždění. A těhotenství to asi nebude. Měřím si bazální teplotu a podle grafu jsem měla ovulaci až 30. prosince. Takže bych měla menstruaci mít až 13. ledna. Nikdy jsem takové zpoždění neměla, takže chci tím říct, že se ti třeba mohla také posunout ovulace a menstruace tedy dorazí později. Někdy je to stres a jindy nachlazení.

Pokud se chráníte, tak riziko je fakt minimální, ale stát se může cokoliv. Kup si proto test. Kdybys byla těhotná, tak test už by mohl ukázat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2722
6.1.20 21:11

Kup si radeji test a uvidis, mne vysel test pozitivni, kdyz byl tyden po terminu ms. Otehotneni s teliskem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
11.1.20 15:45

Nedostatečná menstruace

Ahoj, mam par dní zpožděnou menstruaci, pohlavní styk jsem měl asi před týdnem ale beru HA už asi 3 rok a nikdy se mi celkově menstruace nevynechala. Při pohlavním styku použili jsme kondom, a do kondomu se udělal až mimo mě, i jsme kontrolovali po stylu zda je vše v kondomu a jestli kondom není nějakým způsobem poškozený, nebyl. Je to asi 0% pravděpodobnost otěhotnění, ale přesto mam strach, myslíte ze byla nějaká možnost otěhotnět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.20 11:29

@Terezie19
Buď v klidu, cyklus u nás ženských je někdy hodně zvláštní :D. Já ji nakonec po dvanácti dnech dostala. Pokud jste použili kondom a zároveň bereš i antikoncepci, tak bych se vůbec nebála. Já měla teďka po vánocích díky svátkům tak přehrazeny rytmus a docela jsem se i přejídala ---› změna životního rytmu tomu taky pomáhá :roll:. Hlavně se nestresuj a nějak na to nemysli, to já si to tím tak oddálila nejspíš :mrgreen:. Distancuj se od toho, a věřím, že menstruace brzy dorazí ;).

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.20 10:04

Ahojte, mám 4dny zpoždění MS a bolest v podbřišku a zad jako bych to měla dostat a furt nic, z manželem mame dvě děti a sex máme nechráněný ale dáváme si pozor :D změnila jsem trochu jídelníček a teď přes svátky to bylo trochu chaotické :D může to mít vliv na opoždění? diky

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama