Opožděná MS a duch na testu?

Anonymní
11.3.21 12:16

Opozdena MS a duch na testu?

Ahoj
Mam na Vas dotaz:) vcera jsem to mela dostat..pocity mam od vcerejska jako kdyby zacla MS(chvilkove krece a pichani, tlak v podbrisku) ale zatím nic..baz. teplota mi za posledni 3 dny neklesla a vcera jsem si delala dva testy Livsane rano a vecer a na nich se objevila ruzova tenká ryska na chlup stejna tak asi vada testu rikam si…
Dnes rano jsem si udelala dalsi dva testy taky Livsane a na obouch uz jasnejsi obrys carky a je videt trochu barviva…co myslíte? Od vcerejska mam silne nevolnosti ktere narazove prichazi i odchazi a prijdu si jako bych mela strevni chripku…ale spis jen momentalni nervy…
Dekuji za odpovedi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1335
11.3.21 13:18

Proč si děláš dva testy najednou? Šetři si je, tyhle vypadají dost NEGATIVNĚ :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2104
11.3.21 13:23

Je mi lito, ja tam nic nevidim…navic den po terminu ms by ten test vypadal jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1148
11.3.21 13:38

Já tam nějaké obrysy vidím, ale těžko říct, zda je to jen ryska.. zkusila bych mammatest, s těmito testy nemám zkušenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1323
11.3.21 13:59

Livsane neznám, to co tam vidím vypadá spíš jako ryska. Kup si spíš nějaký mamatest.
Na to, že je to test v den vynechané MS, tak tam toho moc není, takže doporučím dělat jeden test ob den z ranní moči a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3598
11.3.21 15:18

Silné nevolnosti, hm :think:
Testy jsou negativní, to snad vidíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
11.3.21 16:32

Kdy mas dostat ms?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.21 10:05

Ahoj
Tak znovu pisu..podle rad..jsem si dnes rano bezela koupit mamatest a v limitu na me vykoukl ruzovy duch…takze at udelam jakykoliv test..dnes uz teda duch trosku vyraznejsi:) a MS stale nikde kterou mam vzdy skoro na cas..:D
Je mozne ze se mi mohla posunout ovulace?
Je zejo…Jsem 13 dpo teplota neklesla ale pri prvnim tehotenstvi jsem zjistila peknou carku az tyden po zpozdeni..takze nemam srovnani jak se mi rychle vybarvovala…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.21 10:07

Jinak zpozdeni MS mam dva dny.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat