Vysoká bazální teplota...

Anonymní
8.3.21 19:25

Vysoká bt

Prosím Vás o radu a dopředu prosím, nechte si rypave řeči :palec: :* dekuji :dance:
Chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost se stále vysokou BT. Již druhý měsíc i přes menstruaci mám BT přes 37 ani v den menstruace, ani při a ani po MS mi teplota nesleze pod 36. Teplotu si měřím dlouho a toto se mi stalo poprvé, vždy mi v den MS klesla na nějakých 36,6 apod..nikdy nebyla přes 37. To bylo jen v době ovulace a pak v den MS pád na 36,6..
Již druhý měsíc mě trápi tato teplota a také druhý měsíc mám nafoukly a tvrdý podbrisek. Neboli, ale vypadám jak těhotná 8o
HA neberu a s přítelem se o mimi snažíme, ale spíše to necháváme osudu :) Testy mi vychází negativně :?
Všude čtu, že teplota přes 37 nějakých 18 dní značí těhotenství, ale testy negativní :nevim:

Ano, k doktorce půjdu, jen čekám, až mi skončí MS :jazyk:
Předem Vám děkuji za každou rozumnou odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
71
8.3.21 19:53

Tak pokud jsou testy negativní, a máš to tak už dva měsíce, tak bych se spíše přiklonila bohužel k nějakému zranětu, nebo trochu rozhozenemu cyklu, může jít o nadměrnou tvorbou určitého hormonu v těle. Doktor určitě řekne víc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 19:56

@Rejže.kl zánět bych poznala, ještě předtím, než se to dělo jsem byla na preventivní a vše naprosto v pořádku :nevim: :nevim:
Na testech mi vychází taková slaba carecka, což beru spíše jako negativní :nevim:
Ale je mi divné, ze mám teď momentálně menstruaci takovou jinou a poprvé mě při ní bolí prsa, tam nevím :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
71
8.3.21 20:04
@Anonymní píše:
@Rejže.kl zánět bych poznala, ještě předtím, než se to dělo jsem byla na preventivní a vše naprosto v pořádku :nevim: :nevim:
Na testech mi vychází taková slaba carecka, což beru spíše jako negativní :nevim:
Ale je mi divné, ze mám teď momentálně menstruaci takovou jinou a poprvé mě při ní bolí prsa, tam nevím :nevim:

Tohle asi nechápu? Když ti na testu vychází druhá čárka i když slabá…proč tu patras, co by to mohlo být? I v návodu máš obrázek, že i Škába druhá čárka znamená pozitivní, mentruace divná, divný prsa, vysoká bazální teplota co neklesá, infekci nemáš tu by jsi poznala, slabá čárka na teh. testu :nevim: holka, netuším co by to mohlo být. :nevim: minulý měsíc jsi mohla otěhotnět a prostě to odešlo s menzes, teď můžeš být těhotná znova :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1969
10.3.21 14:05

I slabá carecka / dusík na tt znamená těhotenství. To by tu BT vysvětlovalo. Při těhotenství můžeš dal spinit což si někdo plete s menstruaci. Navštívit lékaře a nechat udělat HCG by se asi jevilo jako optimální řešení. Sílí ti ta čárka na testu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
7.4.21 07:33

Bazální teplota

Ahoj snažilky. Prosím může mi někdo poradit s grafem bazální teploty? Znamená to něco. Moc moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1969
7.4.21 07:51

@11zuzik nevim jakou LF máš a jak obvykle vypadají tvoje grafy ale teplota na 36 mi na těhotenství přijde nízká zvlášť když ovulační teploty taky nemáš nikterak nízké. Ale jestli máš LF delší tak třeba ještě vzroste. Tady mi nepřijde graf úplně přehledný zkus aplikaci fertility friend.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat