11. den po IUI

30
7.3.21 10:08

11 den po IUI

Hezký den, chtěla by jsem Vás poprosit o radu. Snažíme se o miminko cca 2,5 roku. Zatím bez úspěchu. Tento cyklus mám za sebou své 1. IUI. Jsem již 13.den po ovitrelle, takže si myslím, že ovitrelle v testu již nebude. Ovšem mi přijde, že test nijak nesídlí :(. Myslíte, že ještě může zesílit, nebo někdo s podobnou zkušenosti? Přikládám foto testů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17309
7.3.21 11:12

11 den je brzo na závěry. Uvidíš tak za dva dny jestli čárka zesílí. Pokud máš testy od dr.max tak ty sílí pomaleji-na jiném jsem měla už celkem silnou čárku na Maxovi sotva duch…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
7.3.21 11:25

@Bobby Jůůů, moc děkuji za odpověď :kytka: Nevěděla jsem, že Dr max je takhle slabší, koupím jiný a zkusím zítra, páč vím, že jsem praštěná a nedá mi to do pozítří :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3748
7.3.21 18:25

@Kuuuky Nejlepší je v tomto ohledu mamatest. Jinak ono když máš ovitrelle, tak to z těla postupně vyprchává, zatímco to hcg na začátku stoupá v jednotkách. Takže v určitém bodě to prostě vypadá, že to moc nesílí, protože ovitrelle vyprchává rychleji než stoupá tvoje hcg. Myslím, že právě ten bod se ti podařilo zachytit. Testuj dál a snad bude čárka dál sílit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
8.3.21 06:22

@BrnackaM Ahojky,moc děkuji za odpověď a hezké vysvětlení. Dnes jsem si dělala další test, přikládám fotku. Přijde mi, že je silnější, ovšem začínám i přes gynoprodyl špinit tak teď se jen modlit :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17309
8.3.21 07:46

@Kuuuky silnější je :palec: špinění zatím nic neznamená. Nesmí být silné krvácení…i když já spinila a dokonce krvácela v každém těhotenství a děti mám.. hlavně klid a léky nevysazovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
8.3.21 09:41

@Bobby Děkuji, léky nevysazuji a o klid se pokouším :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3748
8.3.21 15:33

@Kuuuky Rozhodně zesílil. Špinění se objevuje dost často, pokud to není tmavá krev, tak se není třeba ničeho bát. Je to spíš z toho, jak se embryo zavrtává do děložní sliznice a roste a dělá si okolo sebe místo. Držím palce, ať čárka sílí i v dalších dnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
8.3.21 19:15

@BrnackaM Moc děkuji za reakci a zároveň uklidnění. Jsem z toho jak na větvi a když to takhle čtu, je mi líp :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3748
8.3.21 21:13

@Kuuuky Ty začátky jsou vždycky takové vachrlaté. Snad zítra zase čárka zesílí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
9.3.21 07:27

@BrnackaM No zda se mi, že je furt stejná čárka, tak uvidíme zítra. To je opravdu o nervy :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3748
9.3.21 12:18

@Kuuuky podle mě zase trošku zesílil. Největší skoky uvidíš vždycky obden, protože hcg se zdvojnásobuje každých 48 hodin. Ty začátky jsou nejisté, ale dokud není MS, tak je vždycky šance. Dneska jsi tak 12/13 DPO?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
9.3.21 12:29

@BrnackaM Ano,dnes jsem 13dpo. Udělám zítra teda test a porovnám s včerejším :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3748
9.3.21 12:52

@Kuuuky :palec: Nebo dnešní porovnej s předevčírem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
9.3.21 18:28

@BrnackaM Moc Ti děkuji, že to se mnou,,řešíš,, :srdce: nikdo z okolí to zatím neví, tak jsem ráda, že alespoň s někým mohu to probrat! Porovnala jsem, hážu fotku :mrgreen: tam rozdíl je 8o ještě udělám tedy porovnání zítra ráno se včerejšekem :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat