EllaOne a negativní test

Anonymní
6.3.21 10:16

EllaOne a negativní test

Ahoj,
kvůli prasklému kondomu jsem užila EllaOne. Menstruaci jsem dostala v termínu, ale byla slabší než jsem zvyklá. Pořád to byla krev, ale ne v klasické intenzitě a to samé s bolestí, brufen jsem musela vzít jen jednou. Po týdnu od této MS a 15 dní od styku jsem si dělala test. Je negativní? Já už mám pocit, že mám z toho halucinace tak nevím :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9551
6.3.21 10:52

Jo, je negativní. To je fotka přímo ze záchodu jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.3.21 10:59

Jojo je, chtěla jsem test hned vyhodit :lol: pardon :oops: :D

• Citovat
  • Nahlásit
7872
6.3.21 12:07

Menstruaci si měla, test he negativní. Těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
6.3.21 17:57

Nejsi těhotná.
Menstruaci jsi měla, test je negativní. Pro tvůj klid si klidně udělej ještě jeden, ale stejně vyjde negativní. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 15:33

@Annastaziaa udělala pro jistotu dneska, je to 17 dní po styku. Předpokládám, že negativní, já už absolutně nevím co vidím :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Annastaziaa
8.3.21 15:37

Ano test je negativní.

• Citovat
  • Nahlásit
7872
8.3.21 18:02

Ty nevidíš, že tam je jen jedna kontrolni čárka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 18:30

Upřímně nevím, co vidím, zřetelné tam dvě nejsou to je jasné :lol: nevím za jakou dobu od styku může vyjít uplně jasný test, kde jsou obě čárky zřetelné :)

• Citovat
  • Nahlásit
7872
8.3.21 19:50
@Anonymní píše:
Upřímně nevím, co vidím, zřetelné tam dvě nejsou to je jasné :lol: nevím za jakou dobu od styku může vyjít uplně jasný test, kde jsou obě čárky zřetelné :)

14 dní po, někomu i dřív. Menstruaci jsi měla, test máš negativní opakuji, že těhotná nejsi :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 11:57

@JancaS84 ahoj mám prosbu, udělala jsem si druhý test z balení a mám pocit, že tam vidím druhou čárku, doufám že mě někdo uklidníte, že tam nic neuvidíte. Vím, že jsem debilní, ale mám fakt strach :D

• Citovat
  • Nahlásit
7872
10.3.21 12:02
@Anonymní píše:
@JancaS84 ahoj mám prosbu, udělala jsem si druhý test z balení a mám pocit, že tam vidím druhou čárku, doufám že mě někdo uklidníte, že tam nic neuvidíte. Vím, že jsem debilní, ale mám fakt strach :D

Test je negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
10.3.21 12:04
@Anonymní píše:
@JancaS84 ahoj mám prosbu, udělala jsem si druhý test z balení a mám pocit, že tam vidím druhou čárku, doufám že mě někdo uklidníte, že tam nic neuvidíte. Vím, že jsem debilní, ale mám fakt strach :D

Test je negativní

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 12:07

@Annastaziaa Děkuju..pokud tam vidím něco po zaschnutí, může to být ta část, kde je ryska nebo tak? Jsem z toho jelen

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 12:13

Já na to totiž dala filtr a to mě vyděsilo ještě víc :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat