Těhotenský test a slabší čárka

Anonymní
5.3.21 15:50

Těhotenský test slabší čárka

Ahojky holky prosím o názor. Snažíme se už rok o mimi. Dnes mám 4 den zpoždění ms v úterý jsem si dělala TT byl tam velmi slabý duch, dnes už takto je tam čarka celkem pěkná ale furt slabá :( prikladam foto. Poslední ms byla 1.2.2020. Myslíte, ze už se mohu radovat? Moc děkuji za názory.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7782
5.3.21 15:53

Pokud čárka sílý tak můžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
5.3.21 15:57

Ano je silnější než v úterý a to o dost. @JancaS84

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6418
5.3.21 16:21

Tak radovat to je těžko ale ano pokud čárka sílí jsi určitě těhotná a držím palce ať je vše ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1740
5.3.21 18:44

V zacatku je vsechno vzdy „bud a nebo“, ale toto pozitivni test urcite je. Tedy tehotna jsi. Drzim palce, at je vse tak, jak ma byt ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
6.3.21 10:54

Může ukazovat těhotenství ?

Ahoj, dělala jsem si těhotenský test. U obou testů z balení se stalo to samé. Test byl papírkový, ponořila jsem ho po dobu 15s jak bylo na návodu. Na testu se začala ukazovat jedna čárka a pak test úplně cely zrůžověl, jak když se po něm rozlila barva. Pak vše steklo do ponořovací části, a v té oblasti se vytvořil náznak další čárky viz foto. Myslíte, že by to mohlo znamenat těhotenství, nebo není možné aby se čárka vytvořila tady? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1740
6.3.21 11:20

@agii10 Toto je dle mého negativní test. Šipka směřuje do oblasti, kde se druhá čárka nevytváří, ta by se ti ukázala blíž z té kontrolní čárce. V testovacím poli není nic. Bohužel :? Když si nejsi jistá, jestli je udělaný dobře, udělej zítra ráno jiný. Ale podle mě je to prostě negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
6.3.21 11:38

Ahoj, zkousela jsi test dnes znovu? Kdyztak muzes napsat do zpravy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
6.3.21 18:00

@agii10 udělej si nový. Přijde mi, ze test je vadný.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 19:06

Test

Ahoj dělala jsem si těhotenský test už mám 5 dnů zpoždění a vyšlo mne toto co si myslíte? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 19:47

Zdravím, dnes jsme testovala 1 den před MS, stejně už jsme ho měla koupený 😁 zkusila jsem tedy test a ejhle.. myslíme mám tomu dávat nějakou váhu? Je to dušík.. poprvé vidím čárku druhou teda..

• Citovat
  • Nahlásit
58
18.3.21 09:42

@Anonymní ahoj, přesně takový test jsem měla já i se stejnou čárku a minulý pátek tomu našemu štěstíčku bylo 5 měsíců ❤

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7782
18.3.21 10:04
@Anonymní píše:
Zdravím, dnes jsme testovala 1 den před MS, stejně už jsme ho měla koupený 😁 zkusila jsem tedy test a ejhle.. myslíme mám tomu dávat nějakou váhu? Je to dušík.. poprvé vidím čárku druhou teda..

To už není dušík. Nejspíš ti MS dnes nedorazi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat