Slabá čárka na testu / duch

Anonymní
4.3.21 17:14

Slabá čárka na testu / Duch

Ahoj! Jsem tady nově a potřebovala bych poradit co si o tom myslíte.. Dnes jsem si dělala test, momentálně mám 7 dní zpoždění mens., na testu mi hned vyskočila slaboulinká čárka, myslíte že je tam alespoň malá naděje??? Samozřejmě budu testovat obden, ale i tak mě to zajímá :D :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2113
4.3.21 17:16

To je na tyden vynechani opravdu slaba carka…a i je takova divna na okrajich, mozna vadny test, zkus jeste jiny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
4.3.21 17:17

Duch tam je, ale na to, ze mas 7 dní spozdeni je fakt slabý. Zkus si zajít na krev

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8959
4.3.21 17:20
@Anonymní píše:
Ahoj! Jsem tady nově a potřebovala bych poradit co si o tom myslíte.. Dnes jsem si dělala test, momentálně mám 7 dní zpoždění mens., na testu mi hned vyskočila slaboulinká čárka, myslíte že je tam alespoň malá naděje??? Samozřejmě budu testovat obden, ale i tak mě to zajímá :D :D

Jsem tady „nově“takhle začíná velká část diskuzi o testech :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
748
4.3.21 17:25
@Anonymní píše:
Ahoj! Jsem tady nově a potřebovala bych poradit co si o tom myslíte.. Dnes jsem si dělala test, momentálně mám 7 dní zpoždění mens., na testu mi hned vyskočila slaboulinká čárka, myslíte že je tam alespoň malá naděje??? Samozřejmě budu testovat obden, ale i tak mě to zajímá :D :D

Carka neni moc soumerna a na tyden vynechani je dost slaba.
Jak uz je tu psano, sla bych na test hcg. Alespon dvakrat, at jde poznat, zda-li se hcg nasobi jak ma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
4.3.21 17:35

Na to ze je to 7 dni po vynechání menstruace tak je ta čárka dost slabá, zkus jiný test nebo si nech vzít krev. 😌
Hodně šestí 👍🏼

• Citovat
  • Nahlásit
7782
4.3.21 17:43

Čárka je divná. Zkus jiný test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3646
4.3.21 17:48
@Leontys píše:
Duch tam je, ale na to, ze mas 7 dní spozdeni je fakt slabý. Zkus si zajít na krev

Rozhodně bych v téhle době nezatěžovala takovou hloupostí kohokoli, i kdyby to měl být jen odběr krve :nevim:

Čárka je opravdu slabá, udělej test stejné značky za dva, tři dny, pokud nezesílí, přijde s velkou pravděpodobností MS a pokud zesílí, tak stačí jít na gyndu za pár týdnů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
172
4.3.21 17:51
@Anonymní píše:

Mne dnes takto hneď po namoceni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16083
4.3.21 17:59

Udelej další test, čárka je divná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
4.3.21 18:18

@JOHNDENVER a to jako proc ne? Kvůli tomu že je koronavirus si nemohu zajít na odběr krve jako samoplatce? Tak to jo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
172
4.3.21 18:24

@lachtanice86 skúsim dnes mala prísť ms uvidím o pár dni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3646
4.3.21 20:55
@Leontys píše:
@JOHNDENVER a to jako proc ne? Kvůli tomu že je koronavirus si nemohu zajít na odběr krve jako samoplatce? Tak to jo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Můžeš, co bys nemohla, jen nevím, k čemu ti to bude :nevim:. Navíc v téhle době otravovat a takovou hloupostí může jen někdo naprosto bezohledný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
4.3.21 21:34

@JOHNDENVER k čemu to bude? Ja nevím třeba aby se zjistila hodnota hcg? A myslim ze odebrání krve není žádné otravovani :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3646
4.3.21 21:45
@Leontys píše:
@JOHNDENVER k čemu to bude? Ja nevím třeba aby se zjistila hodnota hcg? A myslim ze odebrání krve není žádné otravovani :lol:

Jedna hodnota nic nevypovídá, budeš tam muset dvakrát.
Kdyby šlo o prosperující těhotenství, tak ti ti úplně jistě potvrdí test. Ale ty stejně nechceš pochopit, proč je to teď nesmysl běhat do nemocnice :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat