Špinění, TT negativní

15
2.3.21 11:36

Špinění, TT negativní

Ahoj holky :mavam:, psala jsem tady do jiné diskuze, ale bohužel se mi nedostalo žádné odpovědi. Zakládám proto novou diskuzi. Chtěla bych se tedy ve zkratce zeptat - 16.2. proběhla ovulace, styku bylo až až (před, v den, i po), a 21.-24.2. jsem špinila. MS měla dorazit dnes, ale od včerejška od večera opět jen špiním (a to v tom smyslu, že jsem to zaregistrovala jen když jsem se utřela a měla jsem malinko na spodním prádle). TT jsem dělala včera, a zatím negativní. Dnes mě začalo tak nějak divně šimrat pod pupíkem, docela intenzivně. Chtěla bych se tedy zeptat, jestli nějaká z vás má zkušenost se špiněním před i po ms, a přesto potom byly těhotné? Testy samozřejmě dělat ještě budu. Jen mě zajímají zkušenosti. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4199
2.3.21 11:42

Nemám s tím žádné zkušenosti. Když jsem byla těhotná, v termínu MS jsem měla pozitivní test a nedostavila se žádná MS ani spineni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
2.3.21 11:47

@Verurizeckova Já už právě jednou těhotná byla (bohužel to nedopadlo), a test jsem měla pozitivní až druhý den špinění, které jsem dostala přesně v termín ms. Ale to jsem měla jen ducha. Spíš mě teď zaráží to, že špiním už podruhé v cyklu, tak mám z toho trošku obavy. Ale nepřestávám doufat. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3603
2.3.21 12:05

Pokud je test negativní v den MS, tak těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9449
2.3.21 12:37

Těhotná nejsi. Test už by to ukázal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu