Ovulace a pharmatex

5.3.21 21:22

Ovulace a pharmatex

Dobrý večer maminky, prosím vás o pomoc a omlouvám se za anonymitu. Na začátek bych jen chtěla říct, že v poslední době zažívám mnoho stresu, tak třeba to bude tím.

S přítelem jsme měli pohlavní styk den před ovulací 27. února. Den po sexu jsem začala mít pocit žaludku na vodě, pocity hladu, nafouklost, občas nevolnost; pocity přetrvávají do dnes.

Je nějaká možnost, že bych byla těhotná, když jsem v sobě měla předepsanou dávku Pharmatexu a přítel ho včas vytáhl a ejakuloval na břicho?

O dítěti momentálně nepřemýšlíme. Z toho, co jsem četla na tomto super fóru, tak si to do sebe necháváte dávat v podstatě celé a nikdy nic (samozřejmě že se najdou výjimky :D ), tak se pořád ujišťuju, že když to do mě ani nedal a vytáhl to, že by to mělo být v pořádku.

Děkuji vám mnohokrát a hezký večer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1820
5.3.21 21:27

Den po sexu určitě nemůžeš mít těhotenské příznaky. My používali pharmatex s přerušovanou souloží celkem dlouho a nikdy se nic nestalo. Ale musíš dodržet i ostatní zásady použití. Třeba nemýt se před sexem ani po sexu mýdlem. Parter taky před.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.3.21 21:30

Takže když se ani jeden z nás nemyje po ani před sexem mýdlem, tak by to mělo být v pořádku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1820
5.3.21 21:32

@Anonymnidotaz123 my ho používali asi 2 roky a neotěhotněla jsem. Ale určitě to není 100% ochrana to riziko tam je vždycky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53071
5.3.21 21:50

Je to velmi, velmi nepravděpodobné. 100% antikoncepce není nic, respektive leda absence sexu, ale nebála bych se. Jakékoliv „příznaky“ den po sexu nejsou příznaky. Ale pro klid duše, kdyby MS nedorazila o příští neděle, si ten test udělej…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
5.3.21 23:27

Ty priznaky mas z neceho jineho, treba se zmeny hormonu v ramci cyklu. Tuto metodu tak jak ji popisujes jsem praktikovala roky a neotehotnela jsem. Kazdopadne nejspolehlivejsi metoda to asi neni, gynekolozka to nazvala ruskou ruletou, ze pry pharmatex + kondom by byl dost lepsi. A je fakt ze den pred ovulaci je hodne plodne obdobi, idealni k poceti.

Ale jak to popisujes ty, tak mi spis prijde ze zatim zbytecne silis z priznaku, ktere nemuzou byt z otehotneni, protoze tak brzo se to jeste proste neprojevuje. Takze sance ze jsi tehotna je asi tak stejna jako byla v jine cykly, kdy jste tuhle metodu pouzili. Nevim jak dlouhe mas cykly, ale rekla bych ze od toho 13 DPO se da testovat pokud jsi nedockava, a testovat az do doby nez prijde MS. Lepsi by asi bylo proste pockat do pripadneho vynechani MS, zalezi co te bude mene nervovat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.3.21 08:12

Děkuji vám holky, ať se daří a hlavně zdravíčko 0  :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie