Opožděná splátka exekutorovi

15.3.17 01:26

Opožděná splátka exekutorovi

Zdravím,
potřebuji radu. Bohužel jsem kdysi zapomněla zaplatit paušál u T-mobilu. Před 3 týdny mi volala máma, že ve schránce našla lístek od exekutora. (Nemám tam trvalé bydliště už 6 let, a nezdržuji se tam). Nicméně okamžitě jsem se s nim domluvila na splátkách 3.000,–/měsíc. Dluh je 21000,–. První splátku jsem uhradila, jenže hned druhou bych potřebovala odložit o týden, nebo nejlépe do konce měsíce, s tím, že jsem schopna uhradit rovnou dvě splátky.
Chci se zeptat, zda s tímto má někdo zkušenost, zda se dá odložit splátka?
Díky za reakce..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

4303
15.3.17 05:59

Nejlepsi je domluvit se primo s exe. Ono samovolne odlozeni, byt o par dni, muze udelat vic problemu, nez kdyz posles treba jen cast, si myslim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2205
15.3.17 06:03

Zavolej exekutorovi a dohodni se s ním. Ale rozhodně mu to dej vědět, aby nezaklepal na dveře ;) všechny tyhle prohřešky a opožděné splátky se evidují samozřejmě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
330
15.3.17 06:04

Zapomněla? To ti nikdy nepsal sms? Upomínku? Vodafone píše vždy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 07:34

Zavolej exekutorovi a zkus se domluvit ;) ale je lepší když mu zavolaš, když mu nedáš vědět, a jen tak si to odložiš může to udělat větší problémy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 08:14
@Jj.Mm píše:
Zapomněla? To ti nikdy nepsal sms? Upomínku? Vodafone píše vždy

To víš, že i T-mobile posílá. Pracovala jsem tam. Těch výzev, sms, volání, dopisů atd. je nespočet. Pak to řeší i ČTÚ a zase dopisy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
330
15.3.17 08:46

@Iustitia omnibus chápu ze zakladetelka treba zrovna nemela ale porad lepší půjčit si par stovek a mít klid, než to nechat plavat a nechat to dojit takhle daleko…na to se ale neptá..zavolala bych exekutorovi co víc.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.3.17 09:32

A u koho to máš? já pracuju na EU a co bysme dali za takový dlužníky, jako jsi ty :-) většinou na to každý kašle, dělá mrtvýho brouka a čeká, až se ozveme my, pak následuje iks výmluv..takže pokud někdo zavolá sám, omluví se a ještě pak pošle dvě splátky najednou, tak je to zázrak :-) ale my jsme menší úřad, pokud to máš u nějakýho „vyhlášenýho“, tak určitě hned volej, ať si to evidují a opravdu nedojde k výjezdu. prosím anonym kvůli práci

• Nahlásit
  • Citovat
15.3.17 10:40

Mám to u Kubise. Volala jsem, nikdo mi to nebral. Zkusím ještě poslat email. Doufám, že to nebude mega nějaký průšvih.. Doufám, že se někdo od nich ozve, protože jestli ne, tak z toho nebudu spát.
Každopadně, je nějaká šance, že odklad dostanu bez nějakých dalších postupů?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.3.17 10:57

Zkus tam ještě volat, někdy trvá, než to vezmou. Pochybuju, že by hned jeli zabavovat věci, ale mohli by ti třeba bloknout účet nebo mzdu. A k jakému dni v měsíci máš platit?

• Nahlásit
  • Citovat
15.3.17 11:01

K zítřku. Normálně v tu dobu peníze mám, ale teď změna. Dělám v malé soukromé firmě, a šéf má volno (vyplací nám peníze) a dorazí do konce měsíce… Takže tak..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 14:13

Tak po telefonátech ani po emailu se mi nikdo neozval. Myslíte si, že pomůže když vložim na účet alespoň 1000,–?
Vážně nevím, co mám teď čekat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.3.17 17:42

Na email ti určitě odpoví, ale třeba až za dva dny. Pokud máš aspoň ten litr, tak bych ho vložila a zítra znovu zkusila volat. Jinak si ale myslím, že pokud do konce měsíce splátku uhradíš, tak to nebudou nijak hrotit, neboj.

• Nahlásit
  • Citovat
15.3.17 21:14

Vložila jsem tam alespoň tisícovku, tak uvidíme, co bude zítra. Snad se to nebude nějak hrotit, a vydrží to.
Každopádně děkuji všem za reakce. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama