Opožděné embryo

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
206
26.11.21 18:31

Opozdene embryjko?

Prosím poraďte. Měla jsem ovulaci 16den cyklu. V 6+5 bylo embryjko s počáteční srdeční akci velké 0.45 mm. Odpovídalo tedy o 4 dny méně na 6+1.ale šla jsem přesně za týden na kontrolu, a už se zpozdilo o další tři dny, celkem teď o 7 dní pozdější - jsem 7+5 a embryjko odpovida 6+5.Ma 0.8mm…
Srdecni akce je, ale já jsem úplně rozhozena..
Stalo se to někomu z vás či vašich kamarádek a bylo to v pořádku nebo naopak se nemáme radovat? :,(
Brecim tu jak zelva. Máme za sebou dost perny rok, už jsme přišli o miminko..
Díky a přikládám fotku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.11.21 18:36

Otěhotněla jsem po ZT a byla jsem stejně ve stresu jako ty. Nevim, jestli bylo na začátku dítě menší o týden, ale bylo. Jediný, co mi pomohlo, bylo říkat si, že je to tak, jak to má být. Teď ji bude rok :)

Ty s tím nic neuděláš, buď bude ok a nebo bohužel ne. Zkus zaměstnat mysl něčím jiným a přeju, ať ti to dobře dopadne :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.21 18:54

Já to měla trochu podobné. Embryo bylo opožděné, srdeční akce byla, ale na další kontrole už ne. Šlo o zamlklý potrat. Samozřejmě to může být v pořádku a moc bych Ti to přála. Držím palce.

• Citovat
  • Nahlásit
206
26.11.21 18:57
@Anonymní píše:
Já to měla trochu podobné. Embryo bylo opožděné, srdeční akce byla, ale na další kontrole už ne. Šlo o zamlklý potrat. Samozřejmě to může být v pořádku a moc bych Ti to přála. Držím palce.

A o kolik jsi měla opozdene? Jaký byl průběh?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
26.11.21 18:58

Dostala jsem utrogestan, tak nevím, zda tedy ho brát. Nespinim nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5063
26.11.21 19:01
@Psí mama píše:
Prosím poraďte. Měla jsem ovulaci 16den cyklu. V 6+5 bylo embryjko s počáteční srdeční akci velké 0.45 mm. Odpovídalo tedy o 4 dny méně na 6+1.ale šla jsem přesně za týden na kontrolu, a už se zpozdilo o další tři dny, celkem teď o 7 dní pozdější - jsem 7+5 a embryjko odpovida 6+5.Ma 0.8mm…
Srdecni akce je, ale já jsem úplně rozhozena..
Stalo se to někomu z vás či vašich kamarádek a bylo to v pořádku nebo naopak se nemáme radovat? :,(
Brecim tu jak zelva. Máme za sebou dost perny rok, už jsme přišli o miminko..
Díky a přikládám fotku

Je i to líto, ale neraduj se. Roste pomalu a srdeční akce není úplně směrodatná. Pokud bude happy end tak to bude víc než zázrak. Ditko muže byt na první kontrole mladší, ale na další kontrole už musí růst konstantne o tolik dnů o kolik je další kontrola. Kdyby místo o 7 dnů vyrostlo o 6 tak se da polemizovat o špatném měření, ale vyrostlo jen o půlku. Taky se mi to stalo a skončilo SP. Embryo menší, srdeční akce naskocila, ale nebylo to ono a za týden poporostlo jen o tři dny, tak to tělo vyloučili samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5063
26.11.21 19:03

@Psí mama v tomhle případě bych ho nebrala at se s tím tělo vypořádá nejlépe samo. Napotřetí už to vyjde. Já mám po třech neúspěšných teď snad konečně uspesne. Hodně slz, bolesti a o to víc si toho cením, ze je vše jak ma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
26.11.21 19:06

@hospodki moje má srdeční akci už minimálně ten týden. Take si to myslím. Ale dr říkala že se mohla prvně I splést, že to je v setinach mm.. Defakto mi řekla, že je to ok, že víme, že ovu byla později. Ale přesně jsem na to říkala tohle že bych čekala konstantní růst poté..
A v kolika týdnech vám zamlklo holky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.21 19:06

@Psí mama Já přesně nevím, ale velikostí bylo asi tak o týden menší. A HCG bylo na spodní hranici. Nárůst HCG ještě v normě, ale jak píši, tak na spodní hranici. Měla jsem utrogestan. Myslím, že bylo něco s tím naším embryem zkrátka špatně.

• Citovat
  • Nahlásit
206
26.11.21 19:07

@hospodki já mám za sebou 4 biochemický a 1 mimoděložní. Tohle je vymodlene miminko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5063
26.11.21 19:20

@Psí mama tak já věděla ze je to zpozdene asi o 5 dnů i oproti ovulaci a za dva týdny poporostlo jen o týden. Odešlo 6+2, další ZT na kontrole 7+4 vycházelo o dva dny menší než ovulace ale srdíčko krásne tlouklo a vše Ok. Za měsíc jsem zaspinila a zjistila ze v den kontroly to odešlo, protože bylo pořad 7+4 a tělu trvalo měsíc než se začalo něco dít jinak mi bylo i zle a zvracela jsem. Teď poslední těhotenství při kontrole o dva dny menší s akci, na další kontrole to stáhlo už jen o jeden min, na další kontrole už predbehlo ovulaci o tři dny. Aktuálně jsem 13+2 a mimco je stále větší než by mělo byt. Biochemka nepocitej, jen ty nepovedené co jsou potvrzené lékařem tj to mimodelozni. Tohle je něco co neovlicnis, kdyby šlo vědomím vybirat jen dobra vajíčka tak potraty nejsou :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
26.11.21 19:43

@hospodki a zjistili důvod těch ZT?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5063
26.11.21 19:54

@Psí mama důvod je sakra blba náhoda’. Potraty ve 32 a 33. Otehotnim vždy hned první cyklus snažení a ujme se vše co opustí folikulbez ohledu na to jestli je to zmetek. Jsem stará a ty vajíčka nejsou co byvaly. Každý rok je po třicítce znát. První jsem potratila doma a skončilo v zachode, druhé po mesici hnití nemělo smysl pitvat a já muzu byt rada, ze jsem nedostala nějakou infekci. Doporucuju tenhle článek od mého gynekologa, hezky vysvětluje proč a jak a ze to proste neovlivnis http://m.babacare.cz/…i-potraceji/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat