Opravdu tichý vysavač

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
veselamuchomurka
Stálice 53 příspěvků 12.03.19 13:32
Opravdu tichý vysavač

Ahoj ženy, mám dotaz ohledně vysavače - náš 10 měsíční syn křičí, když vysávám (asi mu vadí ten hluk) a když usne, nemůžu vysávat taky, jelikož ho to budí. Máte některá tip na opravdu tichý vysavač?
 Děkuji

Reakce:
pe-terka
Neúnavná pisatelka 18458 příspěvků 12.03.19 13:33

máme bezsáčkový Miele, je oprvdu tichý oproti těm, co jsme měli dřív :think:

Luka123
Kecalka 105 příspěvků 12.03.19 13:42

máme rowentu silence force extreme blablabla.. u nás se luxu báli všichni (měli jsme předtím vorwerk i karcher). A rotační kartáč trochu bzučí, ale když máš nástavec na podlahy, tak je tichounký. Pes jen decentně odchází, když ho prudím v jeho osobním prostoru, ale už neprchá a neklepe se. U dítěte to bude podobné …

PS: když máš dítě, co se bojí luxu, tak tě taky baví představa odsávání nudlí pomocí vysavače? :))) u nás to bylo rodeo i bez stresu z luxu, navíc třeba v noci v bytovce si to vůbec nedovedu představit

Kelliee
Zasloužilá kecalka 998 příspěvků 12.03.19 13:47

Máme Elektrolux ultrasilencer, je sackovy a je to bomba. Vysávam mistnost se spící dcerou a nevzbudí ji. Taky je snazší odsávání z nosu, nebojí se. Mám srovnání s odsáváním u rodičů i tchýně. To je vždy masakr, jak dcera řve. Za mě super vysavač

veselamuchomurka
Stálice 53 příspěvků 12.03.19 13:49

@Luka123 :) ale jo, hlen jsem odsála i přes řev, když chrchlal jak drak, klečela jsem na něm, on kopal, ale něco jsme vytáhli, ale každý den ten řev být nemusí :D Děkuju za tip

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1934 příspěvků 19 inzerátů 12.03.19 13:59

My si teď pořídili robotický vysavač xiaomi a to je teprve bomba, luxuje, když nejsme doma nebo ho zavřu vedle do místnosti, kde zrovna nejsme, neztrácím čas vysáváním :palec:

Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 12.03.19 14:13

Mám na radu z emimina bezdrátový Dyson a je to super. Tichý, lehký, výkonný. Bosch je údajně ještě tišší, ale kvůli dalsím parametrům jsem vzala Dyson.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18458 příspěvků 12.03.19 14:13

@Luka123 já tím naším vysávám i kočku, kartáčem s chlupama :oops: Prvně se trochu kroutila, pak se jí to asi zalíbilo a ted už dobrý

Váš příspěvek
Reklama