Opruzenina v kolenní jamce

33
17.1.20 17:53

Opruzenina v kolenní jamce

Ahojky maminky, potřebovala bych poradit. Dceře se udělala opruzenina v kolenní jamce. Namazala jsem ji to krémem co mám na zadeček(sudocrem).Jenže místo toho, aby to začalo pomalu mizet tak se to zhoršilo. Zkusila jsem jí to vytřít i heřmánkem a znovu namazat a pořád se to nelepší. Samozřejmě v pondělí jak půjdu doktorce, tak si nechám něco napsat, ale chtěla bych aspoň přes víkend jí to trošku vyléčit. Děkuji za jakoukoliv zkušenost a radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5443
17.1.20 18:00

@Paulie4 jezis au, chudinka :,( :,( :,( nemas treba zasyp? Nebo fialku? Ta by taky byla dobra. Tohle musi i bolet, ma slezlou kuzi :,(
Na hermanek bych se vyprdla, zkus repik pripadne nebo dubovou kuru a koupel. Sedi? A poradne vysusit hlavne, jemne a opatrne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
17.1.20 18:08

@Kukacka123 Ne ještě nesedí, má teprve 4 měsíce. Zkusím tu dubovou kůru tu mám doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
824
17.1.20 18:29

Mojí dcerce na tohle boužel zabrala až kortikoidová mast. Měla jsem ji střídat s imazolem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 18:49

@Paulie4 zkus odvar z řepíku a imazol, až to trošku vybledne, pak zinkovou mast. Chuderka malá :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
617
17.1.20 20:46

Dub.kuru bych. na to nedávala, je to docela agresivní, dala bych určitě Imazol tenkou vrstvičku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
605
17.1.20 20:58

@Paulie4 nám taky zabíral Imazol :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5443
17.1.20 21:03

@Paulie4 ale jen slaboucky odvar. Ale neboj, zas taaak agresivni neni, ale vysusuje. Mam dost zkusenosti s ni ;) Pripadne ten imazol, ten me nenapadl - tenouckou vrstvicku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1245
17.1.20 21:08
@Paulie4 píše:
Ahojky maminky, potřebovala bych poradit. Dceře se udělala opruzenina v kolenní jamce. Namazala jsem ji to krémem co mám na zadeček(sudocrem).Jenže místo toho, aby to začalo pomalu mizet tak se to zhoršilo. Zkusila jsem jí to vytřít i heřmánkem a znovu namazat a pořád se to nelepší. Samozřejmě v pondělí jak půjdu doktorce, tak si nechám něco napsat, ale chtěla bych aspoň přes víkend jí to trošku vyléčit. Děkuji za jakoukoliv zkušenost a radu.

Když jsem měl po úrazu několik týdnů ruku v závěsu, měl jsem bolestivé opruzeniny v podpaždí. Pomohla směs heřmánku a šalvěje - silný odvar - a na pár hodin přiložit obklad. Přidal jsem do toho i mátu, nevím, jestli tomu pomohla, ale měl jsem jí náhodou doma, tak jsem do směsi frknul všechno, co bylo po ruce… :lol: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama