Denní režim u miminka

Anonymní
17.1.20 14:17

Denní režim u miminka (3 měsíce)

Zdravím všechny, chtěla bych se zeptat jaký máte režim s tříměsíčními dětmi? Naše malá vstane obvykle mezi 8:30-9:00 pak si asi hodinu hraje pod hrazdou na hrací dece, v 10 má mléko a v 11 dávám spát, vstane ve 12, hraje si nebo si hrajeme spolu, v 13:00 má mléko a mezi 14:00-15:00 jde zase spát (buď normálně v postýlce nebo v kočárku když jdeme na procházku), vzbudí se opět po hodině a opakuje se totéž a pak jde spát kolem 17:00 a spí tak do půl sedmé pak zase hraní, mléko pak si ještě zchrupne u mě na ruce tak na 20 minut, pak koupeme, pak jí převléknu do pyžámka, pohraje si ještě chvíli, dám mléko a ve 21:00 jde spát. Budí se v noci dvakrát na jídlo (ve 2 a v 5 ráno). A takhle se to opakuje. Nedávám jí spát přes den tak často, abych od ní měla klid, ale protože sama chce, ale zdá se mi, že spí nějak moc, neměla by přes den vydržet déle vzhůru než +- dvě hodiny? Je tedy pravda, že hodně divočí při hraní, je velmi aktivní :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17.1.20 14:21

Myslím, že je to celkem ukázkový režim 3 měsíčního miminka. :) A neboj, přijde doba, kdy už ti určo nebude připadat, že moc spí. :mrgreen: Užij si, že ta doba ještě nepřišla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
451
17.1.20 14:24

Náš malý spal v tomhle věku taky 4× za den i když ty přesné časy už si nepamatuju. Spal ale vždycky max hodinu, někdy třeba jen 20 minut. Dýl vydržel jen v jedoucím kočáře nebo případně v autě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
17.1.20 14:30

Nase 3,5 mesicni je spac, spi nekdy i 5× denne (ob 2-3 hodiny, zalezi na hrani) - ale vetsinou cca jen na pul hodiny. A spi i v noci treba 8 hodin bez kojeni. Proste kazdy miminko to ma jinak, proc ho nedat spinkat, kdyz si samo “rekne” :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9684
17.1.20 14:51

Já nevím ale je nutné mít přes den nějaký režim? Malý má taky tři měsíce a když ziva/mne si ocicka tak ho dávám spát a spí jak dlouho chce, jen teda dodržuji intervaly na kojení (3-4h). Navíc na procházku jdeme pokažde v jiný čas, takže dodržovat nějaké hodiny vůbec nejde. Režim spíš dodržujeme večer ve smyslu, že cca 19h koupeme, nakojime a jde spát. A aby mi usnul, tak ho cca od 17h udržuji vzhůru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.1.20 23:22

@Adulka24 no ale v tom případě máš přece také režim ve své podstatě :think:
Nicméně ty časy nejsou dodržovány na minutu přesně, dám jí spát když si „řekne“ a bývá to plus mínus v tyhle časy a také spí jak dlouho chce což většinou bývá okolo hodiny

• Nahlásit
  • Citovat
18.1.20 14:08

Nas maly drzi tento rezim od narozeni az.do ted (bez par dni 5 mesicu) :-) Kdyz jsme tedy standardne doma. Jsem za to nesmirne vdecna… :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11226
18.1.20 14:14

Syn měl silnou žloutenku, i ve 3 měsících spal tak 20 hodin z 24 :mrgreen: jedl po 3 hodinách, to mu vydrželo do ted, teda přes den, v noci spí, má půl roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama