Spojitost UM a nespavosti miminka

Anonymní
16.1.20 08:26

Nespavost mimca.

Ahojky holky.
Mám na vás dotaz.

Myslíte si ze za nespavost mimca muže třeba umele mlicko? Nebo je to blbina.

Jsme od narození na umělém.
Ze začátku beba a ta nás ucpala tak pak Nutrilon ten sedel ale blinkala. Spala po něm tak do dvou do rána od osmi ale teď jsme na sunaru a ten ji sedí po všech stránkách ale spinka nám jen tak do 12 večer od osmi a pak už se budí skoro co hidinku a musím ji alespoň pohoupat sby spinkala vedle mě.

Co myslíte je to blbina nebo ne? Miminkem se prý spánek mění pořad

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12544
16.1.20 08:42

Je to blbina. Dětem se mění spaní pořád bez ohledu na stravu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2024
16.1.20 10:11

Pokud mu mlicko vyhovuje, tak to tím nebude. A když se budi tak často tak si ho zkoušela znovu krmit, nemá hlad?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 10:24

Jak staré je miminko? Stále se jim vše mění, co je dnes, není zítra a tak pořád dokola. Nevím věk, ale může se budit z hladu (rozhodně bych zkusila dát mléko při prvním probuzení v noci), zuby, nebo chce být zavinuté, může mu být teplo, či zima. Pokud mu mléko sedí, je to nepravděpodobné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.1.20 11:13
@Mellounowamanzelka píše:
Jak staré je miminko? Stále se jim vše mění, co je dnes, není zítra a tak pořád dokola. Nevím věk, ale může se budit z hladu (rozhodně bych zkusila dát mléko při prvním probuzení v noci), zuby, nebo chce být zavinuté, může mu být teplo, či zima. Pokud mu mléko sedí, je to nepravděpodobné.

Je ji 2,5 měsíce.
Zabinuta je. Musíme jinak neusne. Uhoupat ke spánku. Jinak to u ni nejde

• Nahlásit
  • Citovat
16.1.20 11:31
@Anonymní píše:
Je ji 2,5 měsíce.
Zabinuta je. Musíme jinak neusne. Uhoupat ke spánku. Jinak to u ni nejde

Zkusila bych kapky na prdy(pokud neužíváte ) a probiotika. Ale já si fakt myslím, že bolest bříška z prdů by se projevila jinak, mléko by prostě nesedlo. Fakt zkus jestli nemá hlad, víc nocí po sobě zkus dát mlíčko když se obudí. Jinak je ještě opravdu maličká, rychle se rozvíjí, někdy ty vjemy nedají miminku spát, dozrává ve velkém nervová soustava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama