Jak naučit pást koníčky?

Anonymní
15.1.20 21:09

Jak naučit pást koníčky?

Milé holky,
syn má 3 měsíce a zatím neumí pást koníčky správně. Na bříšku se mu vůbec nelíbí, pokaždé u toho brečí, snaží se hlavičku tahat nahoru zády a neopírá se o předloktí, ale když už se opírá, tak o dlaně. Navíc točí hlavičku zatím jen na pravou stranu. Chtěla bych vás poprosit, jestli nemáte nějaké tipy, jak to našeho syna naučit správně, jak mu pomoci nebo co s ním procvičovat? Předem moc děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6157
15.1.20 21:10

Fyzioterapeutka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9618
15.1.20 21:18

Jojo fyzioterapie, vůbec se toho neboj, poradí ti a pak nebudete mít horší problémy pozdeji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
542
15.1.20 21:44

Nám doktorka poradila gymnastický balón - položit na něj na bříško. Dcera normálně brečela, ale na míči se jí to líbilo. Pořádně pásla až v nějakých 5 měsících.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1691
15.1.20 22:14

První dcera blbě pásla a naučila se to, až když jsem ji vzala ke známé fyzioterapeutce, která nám ukázala nějaké cviky z vojtovky. Syn nepásl podobně, tak jsem s ním cvičila stejny cvik a hned se chytl. Takže já můžu doporučit to samé, návštěvu rehabilitací. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
15.1.20 23:07

Můj dělal to samé, co tvůj (až na tu hlavičku, ale zase se neopřel ani o ty dlaně). Pediatra nás poslala na fyzio, nařídili vojtovku, já se na to vyflákla, protože u toho brečel a mě ho bylo líto. Když měl půl roku začal ze dne na den krásně pást a bylo po problému. :palec: Tak hlavně klídek, se z toho nadělá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.20 08:33

Holky, děkuji všem za odpovědi. :) Chtěla jsem zkusit, jestli to ještě nemůžeme se synem nějak dotrénovat, ale když to nepůjde, samozřejmě půjdeme někam na fyzioterapii nebo rehabilitaci. :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat