Opustil mě kvůli jiné

7
2.3.16 12:16

opustil me kvůli jiné

Ahoj holky, momentalne prozivam nejhorší období v mem živote, přítel me po necelých 4 letech opustil kvůli kolegyni z prace, kterou poznal a hned ten den si začali psát!!! :zed: Já jsem to o tom nevěděla a přišla jsem na to asi po dvou dnech, kdy ji opilý vyvolaval, vypisoval!!! Udělala jsem strasnou scénu.. ta kolegyně obtahla pulku firmy kde oba pracuji, zničila spoustu vztahu a manželství! Před dvrma týdny mi o ni vykládal, že je uplne blba a hnusna. Všichni v cele firmě ji nesnáší a nedokážou pochopit, že i on je tak blbý!!! Náš vztah nebyl zrovna vždycky ideální, co taky po tolika letech. Ale ja jsem ho uprimne milovala! A furt miluju, jeden den mi řekl, že me miluje a nikdy nepodvede a další den se s ni seznámil, začal na me byt hnusný a nakonec se na me vysral! Psal mi, že s ni nic neměl a ani mit nebude, jenže už 3 dny nikdo neví kde je, tak kde by asi byl… Jeho mamka je taky ja prášky, mame spolu vztah jako kamarádky, každý den si volame, vidame se, brecime spolu. Řekla, že ona nikdy práh jejího domu nepřekročí (on bydli s ni). Vadi mu, že se bavíme a dokonce když jsem mu napsala, že ho miluju a chybi mi mi napsal, že mu mám dat pokoj, že jsem mu udělala peklo ze života, ja mu!!! Nevím co mam dělat, jeden den plánoval bydlení, že spolu konecne začneme bydlet, dovolenou a další den me posle do prdele. Už vazne nevím co mam dělat, jsem uplne v koncích. Byl pro mre vším :-( chtěla bych ho strasne moc zpátky, vim jak si s ni nabije hubu a ja chci dokud mam ještě nějakou šanci. Jak ho mam získat zpet? :-( možna si řeknete, že jsem blba ale my už jsme spolu zvládli tolik věcí, nemůžu ho nechat nejake kur*e! Kluka který je pro me vším

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2527
2.3.16 12:23

Pokud nemáte děti, buď ráda. Píšeš, že vztah nebyl ideální..byli jste spolu čtyři roky..píšeš „po tolika letech“..promiň, ale to je celkem krátká doba. Pokud ho budeš uhanet, tak se mu jen zprotivis. Nech ho jít a buď ráda, že máš možnost nového začátku. Být v tom děti a dům bylo by to horší..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1910
2.3.16 12:24

To je těžký… :think: mě by to teda přišlo na prd ho táhnout zase k sobě, když je schopnej ti tohle udělat.. hlavně podvede jednou, podvede víckrát :think: já jediný, čeho bych se být tebou vyvarovávala, jestli s ním chceš do budoucna být posílat proti němu jeho mámu, vím, že to tak třeba není, ale on to tak může brát :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22690
2.3.16 12:25

Hele a jak by ti bylo, kdyby se vrátil, všechno bylo sluníčkový, krásný a v tobě pořád hlodalo, že spal s ní a že jí šeptat, že ji miluje, atd… znám jeden takový vztah a nakonec to skončilo z obou stran. Prostě ta nevěra a ty problémy (ona chtěla dítě, on zatím ne) ten vztah natolik narušil, že se totálně odcizily.
Vím, není to snadný a naprosto tě chápu, ale chce to čas. V případě, že nemáte děti a žádné společné závazky, bych ho zpátky nebrala. Zvlášť pokud je s někým, kdo se chová, jak píšeš (beru to tak, že ti věřím to, co o ní píšeš).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
2.3.16 12:26
@allluck píše:
To je těžký… :think: mě by to teda přišlo na prd ho táhnout zase k sobě, když je schopnej ti tohle udělat.. hlavně podvede jednou, podvede víckrát :think: já jediný, čeho bych se být tebou vyvarovávala, jestli s ním chceš do budoucna být posílat proti němu jeho mámu, vím, že to tak třeba není, ale on to tak může brát :kytka:

Neposílám proti němu jeho mámu, ona tu holku nenávidí, my jsme jako nejlepší kamarádky, ja nemůžu zato, jak ona to bere

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.16 12:26

Vím že se to snadno říká, ale jen ho nech ať si s ní tu hubu nabije a až přileze, tak ho kopni víš kam. Hlavně se neponižuj a nedolejzej. Podle popisu za to nestojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.16 12:30

Ja bych se na nej vykvakla at si jde pokud si te neumi vazit a ma potrebu te podvadet tak at si jde. Hlavne bych mu nepsala a neprosila ho…On na to prijde sam o co prisel. :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
2.3.16 12:32

Ja bych to asi neprobirala s jeho matkou. To delal muj byvaly a nakopala bych je za to oba :roll: Pokud si nasel jinou po ctyrech letech, tak je to na vyprchani stavy ze vztahu dost brzy, takze z jeho strany to zase tak horke s tou laskou nebude :nevim: S nekterymi vecmi v zivote se proste musime smirit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58486
2.3.16 12:34

@Niss kašli na něj, když tohle udělal, tak za to prostě nestojí.. ano, nabije si hubu, ale pokud mu odpustíš, udělá to příště znovu :nevim: je blbej, co na to říct.. Věř, že za to opravdu nestojí, protože normální chlap by to neudělal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3418
2.3.16 12:42
@Niss píše:
Ahoj holky, momentalne prozivam nejhorší období v mem živote, přítel me po necelých 4 letech opustil kvůli kolegyni z prace, kterou poznal a hned ten den si začali psát!!! :zed: Já jsem to o tom nevěděla a přišla jsem na to asi po dvou dnech, kdy ji opilý vyvolaval, vypisoval!!! Udělala jsem strasnou scénu.. ta kolegyně obtahla pulku firmy kde oba pracuji, zničila spoustu vztahu a manželství! Před dvrma týdny mi o ni vykládal, že je uplne blba a hnusna. Všichni v cele firmě ji nesnáší a nedokážou pochopit, že i on je tak blbý!!! Náš vztah nebyl zrovna vždycky ideální, co taky po tolika letech. Ale ja jsem ho uprimne milovala! A furt miluju, jeden den mi řekl, že me miluje a nikdy nepodvede a další den se s ni seznámil, začal na me byt hnusný a nakonec se na me vysral! Psal mi, že s ni nic neměl a ani mit nebude, jenže už 3 dny nikdo neví kde je, tak kde by asi byl… Jeho mamka je taky ja prášky, mame spolu vztah jako kamarádky, každý den si volame, vidame se, brecime spolu. Řekla, že ona nikdy práh jejího domu nepřekročí (on bydli s ni). Vadi mu, že se bavíme a dokonce když jsem mu napsala, že ho miluju a chybi mi mi napsal, že mu mám dat pokoj, že jsem mu udělala peklo ze života, ja mu!!! Nevím co mam dělat, jeden den plánoval bydlení, že spolu konecne začneme bydlet, dovolenou a další den me posle do prdele. Už vazne nevím co mam dělat, jsem uplne v koncích. Byl pro mre vším :-( chtěla bych ho strasne moc zpátky, vim jak si s ni nabije hubu a ja chci dokud mam ještě nějakou šanci. Jak ho mam získat zpet? :-( možna si řeknete, že jsem blba ale my už jsme spolu zvládli tolik věcí, nemůžu ho nechat nejake kur*e! Kluka který je pro me vším

No já být na tvým místě, tak jsem ráda, že jsem se ho zbavila. A mimochodem mu třeba vadil tvůj slovník, což bych se ani nedivila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24077
2.3.16 12:45

No, on tě asi zas tak moc nemiluje, tak nejlepší bude, když se na něj vykasles a nebudeš dolejzat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
2.3.16 12:52

Mohla bych chlapa milovat sebevíc, ale po něčem takovým bych ho už nechtěla…s mámou klidně kamaraďte dál, ale o něm už nemluvte…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
2.3.16 13:03

@Niss opustil te ted, opustite znovu kvuli jine. Bid rada ze ho mas z krku a zij si svuj zivot. Nekoho kdo o tebe nestoji zpet neziskas jen se ponizujes

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3067
2.3.16 13:14

@Niss Ahoj, ty jsi snad napsala příběh o mě 8o Prožila jsem úplně to samé včetně kamarádského vztahu k jeho mámě. Akorát my byli skoro rok sezdaní (chodili jsme spolu předtím 7 let) a už jsme rekonstruovali jejich dům. Taky jsem ho přistihla, jak s ní v opilosti volá. Jeho máma taky říkala, že ona nesmí přes jejich práh. Jeho táta kolaboval…Co ti budu povídat, jedna hrůza na druhou. Skončilo to nakonec tak, že jsme se rozvedli, on se oženil s ní a mají spolu dvojčata. Dokončili po třech letech rekonstrukci domu a bydlí tam i s jeho mámou. Bála se, že ho ztratí, tak nakonec se s ní začala stýkat. Taky jsem ho chtěla zpět. Jednou se i vrátil s tím, že se s ní rozešel. Ale pak se k ní vrátil. Dnes jsem ráda, že to tak dopadlo. Je mi tě líto a přeji ti hodně energie a sil, abys tu situaci zvládla :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
2.3.16 13:27

Já chápu, že tě to musí strašně bolet a je mi to moc líto, ale opravdu bude lepší nechat ho jít. To bys s ním jako prožila šťastný život a věřila, že ti tohle už neudělá?

@Majdina82 To je strašný :zed: Jako neděste mě holky, k manželovi do firmy chodí uklízečky přes agenturu a teď tam zakotvila taková pi.zda :roll: mám pocit, že si s ní ještě užiju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama