Originální předání svateb.daru?

978
5.8.06 17:20

Originální předání svateb.daru?

Ahojky, když už tady je jedno aktuální svatební téma, my řešíme podobné, dárek už pár nápadů máme - vedou ty sedací vaky - jenže chceme svědkovi oplatit jeho předání daru nám, nejprve nám zaslal dopis, že jsme vyhráli cosi, že máme byt doma tehdy a tehdy a pak nám dokonale převlečen za stěhováky firmy „Rozbil, Složil. Převezl a syn“ dovezl houpací křeslo, mělo to ještě pokračování, ale to už není důležité a my bychom mu taky nějakou volovinu rádi vrátili, ale jsem bez nápadu, vše mi přijde podobné jako to jeho!! Máte někdo podobný „zážitek“???

díky díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Radina
5.8.06 20:57

Máš možnost dostat se do jejich auta? Já bych se být tebou domluvila s někým z jejich rodiny, kdo by nám půjčil klíče od jejich auta a pak bych na zadní sedadlo ty vaky po:,–(ila jako pěkně vyžrané cestující. Dají se koupit obrovské nalepovací oči, takže pytlíci by mohli mít i ksichty =o))))

• Nahlásit
  • Citovat
978
5.8.06 22:35

no vidis, to je dooobry :-) to by se dalo nějak domyslet, možná by byli dost překvapení, kdyby na jejich místě novomanželů seděli dva pytlíci :-) a klíčky se budou dát sehnat…manža na to tak pohodil hlavou, takže to asi úplně nazavrhuje :-) díky díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama