Ošetření v USA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MonikaN.89
Ukecaná baba ;) 1947 příspěvků 30.01.19 15:38
Ošetření v USA

Ahoj všem,
měla bych dotaz na ty, kteří mají zkušenost s ošetřením v USA-konkrétně New York. Loni v červnu jsme byli na dovolené v New Yorku a manžel musel podstoupit ošetření v místní nemocnici kvůli podezření na trombózu v noze. Vše jsme řádně nahlásili na pojišťovnu, kde nám bylo řečeno, že nám dojde domů faktura, ale stále se tak nestalo a na pojišťovně nám uzavřeli spis s tím, že kdyby faktura došla, tak jim máme hned dát vědět a že případné penále nebudou hradit, což mě teda dost vyděsilo protože jsem stále čekala, že něco dorazí. 8o 8o Můžete mi prosím někdo napsat svoje zkušenosti s ošetřením v USA? Po jaké době došla faktura a jestli vůbec atd. Moc díky.

Reakce:
Lalelale
Závislačka 3542 příspěvků 30.01.19 15:54

Není to usa, ale v UK při soukromém ošetření dostanu fakturu buď okamžitě, nebo do dvou dnů. Pokud ji nemáte několik měsíců, typla bych si, že na vás dávno zapomněli. Napiš jim, pokud tu fakturu chceš.

Kaileee
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 30.01.19 15:56

taky nemám zkušenost z USA, ale z Francie nám to došlo po půl roce

Vemas
Kelišová 5447 příspěvků 30.01.19 16:02

ja teda mam zkusenosti docela bohaty. asi zalezi na pojistovne.
jednou to jsme byli u generalli tusim, museli jsme platit hned na miste vse a pak nam to proplatili. minus teda spoluucast. papiry prisly asi za 5 tydnu

po druhe u evropske, nam prisel ucet asi za 2,5 mesice, ale uz vse bylo zaplacene. (pojistovna byla kontaktu s nemocnici) takze jsem jim jen poslala scan a bylo vyreseno.

potreti (zase evropska) neprislo nic. rovnou to resila pojistovna primo s nemocnici. dokonce mi den pred odletem volali, zdali je syn schopny navratu nebo jestli maji nam zajistit nove letenky

vse stat Texas

mrs.starbucks
Povídálka 16 příspěvků 30.01.19 16:08

Ono možná ještě něco dojde. Klidně po roce. Pokud jste měli uzavřené cestovní pojištění, tak se normálně obraťte na pojišťovnu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Pomeje se prudce zhoršil. Ztratil třetinu váhy, potřebuje neustálou péči, říká Pásek

Zdravotní stav známého producenta a dabéra Jiřího Pomejeho (54), který bojuje... číst dále >

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >