Ošklivá v těhotenství

2706
10.3.17 10:24

Oskliva v tehotenstvi

Ahoj, taky jste tak pribiraly v tehotenstvi? Ja jsem v 16 tydnu a silene kynu, nejen bricho ale hlavne zadek, uz mam nahore 7 kg a nevejdu se do zadnych kalhot!! proste je na sebe nenarvu a musela jsem si koupit o velikost vetsi (pritom nijak extra nejim vic, asi o trochu ano protoze mam porad hlad, ale sladky vubec atd). Byla jsem vzdycky hubena a hezka, no tak ted vypadam jak vzducholod a oblicej mam natekly s vecne tragickym vyrazem, protoze je mi neustale spatne a jsem strasne unavena. Navic mi nejak divne plihnou vlasy a nejdou nijak ucesat, bez nadsazky vypadam tragicky a sebevedomi mam na nule. Navic porad cekam na vysledky Prenascanu ktery poprvy prisel nejednoznacny a musi se opakovat, takze ani nemam jistotu ze je plod v poradku a nemuzu se radovat z tehotenstvi!! Pripadal si tady nekdo v tehotenstvi tak nechutne? Nebo jsem sama..? Jak zeny rikaji ze tehotenstvi je nejkrasnejsi obdobi zeny no tak to jim zavidim ze to tak vnimaji, ale ja teda si to neuzivam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit

Reakce:

23111
10.3.17 10:27

Neni to nejkrasnejsi obdobi. V druhem trimestru se to vetsinou ustali, nejvetsi narez pak prijde v tretim :mrgreen: To jsem te asi moc nepotesila, co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 10:28

No první těhotenství jsem sedm měsíců trávila na záchodě a zvracela. V druhem jsem pribirala i po vodě :D takže jsem si to taky neuzila a rozhodne to nebylo nejkrásnější období. Jednou jsem vypadala jak kostra s míčem místo břicha a podruhe jak vorvaň. Ale neboj, za par měsíců je to za tebou. Držím palce s testem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 10:30

Mela sem to samy! Pribrala sem temer 20kg a to sem se docela hlidala! Vlasy se mi silene mastily a plet sem mela uplne katastrofalni! Naopak mi mnohobasobne stoupla kvalita nehtu.. Nepridala sem si vylozene nechutne, jak pises, ale zadna slava to teda taky nebyla :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 10:33

Vidíš, já to měla vždycky obrácený. V těhotenství jsem vždycky hubla, pleť krásnou, všechno… Porodila jsem a kila jdou nahoru… Vždycky strašně priberu až po porodu. :nevim:
Tak co je lepší… A už mám za sebou 3 porody a vždycky je to stejné. Takže teď mám skoro 90 kilo a krásná si nepřijdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5054
10.3.17 10:34

Ano těhotenství je nejkrásnější období, hned po tom když se zapomene na tyhle nepříjemnosti, stejně tak kojenecký věk dětí. Nebojte dost žen se během těhotenství necítí být sama sebou a taky samy sebou nejsou, ty hormony umí udělat hrozné věci, já měla to štěstí, že jsem měla těhotenství, celkem v pohodě a i tak jsem měla dny, kdy jsem nechtěla opustit postel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1818
10.3.17 10:35

Já pořád tvrdím, že to o „nejkrásnějším období života ženy“ musel vymyslet chlap. Možná v nějaké metafyzické rovině jo, ale reálně to stojí celkem za prd. Taky jsem se cítila mizerně, zejména u prvního. A to jsem ani v jednom těhotenství neměla nějaké „opravdové“ problémy a relativně normálně jsem fungovala. Bohužel ti nemůžu nic moc poradit, než to vydržet. Trochu se to zlepší během druhého trimestru a až ti přijdou výsledky testů, tak se ti určitě uleví, a pak už pomalu přijde čas na nakupování výbavičky, to taky trochu odvede pozornost.
A neboj, zase budeš hubená a hezká, a k tomu navíc máma. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2154
10.3.17 10:36

To si nevybereš. Jsem v 18 tt, přibrala jsem 1,5 kg z 61,5 kg na 63 kg ale… Je mi neustále špatně, po obědě už nic nesmím snít až do rána jinak zvracím. :oops: Jsem unavená, mám nízký tlak a motá se mi hlava, neustále mám pocity na omdlení. Sice vypadám stejně jako před otěhotněním, roste mi jen bříško, ale taky to není nic moc.

Všechno to skončí, musíš vydržet a snažit se myslet pozitivně. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 10:37

@lucka_mac To jakože jíš jen jednou, dvakrát denně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
10.3.17 10:51

Asi čekáš holčičku. Ty ubírá mamince na kráse:-D

• Citovat
  • Upravit
5164
10.3.17 11:00

Jo taky jsem si nepřipadala krásná když jsem vážila 93kg v 9.měsíci :zed: Mě špatně nebylo ale těhotenství jako takové ráda nemám. Jak se mi mění tělo, strie, nic neobleknu.Ale uklidním tě že až porodis tak se ti možná bude zas po tom stýkat a na to špatné zapomenes :mrgreen: Já jdu do toho znovu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2154
10.3.17 11:00

@KatieAndLily Jím 3× denně. Snídám v 6:00, svačím mezi 9:00 - 10:00 a v poledne obědvám. Všechno, co sním po obědě vyblinkám. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 11:04

@lucka_mac To mě mrzí :? já do 12 týdne nemohla nic cítit ale naštěstí jsem nezvracela. Od té doby co můžu jíst tak se snažím jíst aspoň 5× denně v menších porcích :mrgreen: Čekám princeznu a dala mi tedy dost zabrat :D mám pocit že teď, skoro ve 30 týdnu na mě to nechutenství zase leze :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 11:05

Zudino, mohu tě ujistit, že ti naprosto rozumím, ale já měla tu neskutečnou výhodu, že v té době, když jsem byla těhotná, tak nebyl internert a různé ty časopisy pro „maminky“…ona je to strašná masírka. Až si říkám, kdo tyhle „memy“ šíří, jako že to musí bejt pro ženskou to nejkrásnější období a bla…bla…
Ale neboj - to vydržíš a hlavně ať je dítko zdravé.
Zatni zuby a ono to uteče…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13782
10.3.17 11:05

Ja do 5 mesice hubla, takze tohle neznam, ale naopak sem nemohla vyjit sama ven protoze sem mela nizky tlak a kazdou chvili sem sebou nekde svihla, zato pak to bylo peklo, otekle nohy, clovek se nemoh ani pohnout, no hrozny. Co se tyce vlasu tak je to normalni, hormony hrajou velkou roli a kvalita vlasu jde prudce dolu, este pocitej s tim ze ti jich po porodu stejne hrozne vypada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama