Bojím se, že dostanu menstruaci

304
10.3.17 10:14

Bojím se, že dostanu ms

Ahoj holky, toto je můj test dva dny před (ne)očekávanou ms. Jelikož jsem to zjistila takto brzy, strašně se bojím, že se něco pokazí a mimi odejde. Měla jste to taky některá tak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20807
10.3.17 10:16

Ty jo, takový koleje jsem neměla ani s dvojčatama 8o Stres není na těhotenství zrovna nejlepší, věř a buď v klidu, stresem to nevyřešíš :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2190

Já. Dokonce slabší čárku. V den MS jen špinění a nic. Máš čárku krásnou. Buď v klidu. Gratuluji :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442

Co na to říct? Pokazit se může cokoliv kdykoliv. Nezbývá, než to nechat přírodě. Jinak ne, neměla jsem to tak. Věděla jsem, že je to buď anebo a že zkrátka se to podařit nemusí. Dvě děti jsem odnosila zdárně od začátku do konce, třetí je v břichu a dvě těhotenství nedopadla. To se prostě stává.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
10.3.17 10:18
@radkka píše:
Ty jo, takový koleje jsem neměla ani s dvojčatama 8o Stres není na těhotenství zrovna nejlepší, věř a buď v klidu, stresem to nevyřešíš :hug: :hug: :hug:

Já měla koleje vždycky, pokud to bylo prosperující těhotenství. Naopak u toho neprosperujcího, které skončilo samovolným potratem, byla čárka mnohem slabší a nikam nesílila. Tam jsem tušila, že je něco blbě. Takže podle čárek se můžu u sebe docela dobře orientovat. Jak jsou to tlustice - dobrý, nejsou - blbý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11496
10.3.17 10:19

Stát se může bohužel cokoli a kdykoli, mysli pozitivně, víc pro to stejně udělat nemůžeš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 10:20

Není třeba stále dokola zakládat diskuze ;) ano mas krasne pozitivní test a teď proste musíš čekat. Nikdo ti nezaruci, ze to vyjde. Ja měla pozitivní test vždy před ms a obě těhotenství dopadla OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
10.3.17 10:20
@Fima píše:
Já měla koleje vždycky, pokud to bylo prosperující těhotenství. Naopak u toho neprosperujcího, které skončilo samovolným potratem, byla čárka mnohem slabší a nikam nesílila. Tam jsem tušila, že je něco blbě. Takže podle čárek se můžu u sebe docela dobře orientovat. Jak jsou to tlustice - dobrý, nejsou - blbý.

Doufám že to u mě bude taky tak. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
10.3.17 10:21
@Fima píše:
Já měla koleje vždycky, pokud to bylo prosperující těhotenství. Naopak u toho neprosperujcího, které skončilo samovolným potratem, byla čárka mnohem slabší a nikam nesílila. Tam jsem tušila, že je něco blbě. Takže podle čárek se můžu u sebe docela dobře orientovat. Jak jsou to tlustice - dobrý, nejsou - blbý.

Možná u tebe, ale jinak si nemyslím, že by to bylo směrodatné :nevim: Švagrová měla vždycky spíš ducha a má zdravé krásné děti, nepotratila nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1030

@robatko23 v klidu, já měla čárku 5 dní před ms. a ms nepřišla :) ale máš teda hafo silnou čárku :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2368

Já to měla taky tak. Možná i dýl, asi pět dní před menstruací, ale taky takovou pěknou čárku. A teď mi tu lozí sedmiměsíční prcek :mrgreen: Ale taky jsem se děsně bála. Taky to bylo tři měsíce po samovolným potratu. Ale toho strachu se bohužel už nezbavíš. Pořád jsem si to posunovala, že se uklidním až… No, neuklidnila jsem se. MOžná chviličku po porodu, když jsem malýho držela v náručí :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 10:22

Buď v klidu :hug: Gratuluji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5700
10.3.17 10:32

@robatko23 jestli tě to uklidní, tak já jsem v tomto stresař hrozný. Každé těhotenství jsem se bála od samého začátku do konce, kdy se co pokazí. Nepokazilo se nikdy nic, ze tří těhotenství mám tři zdravé děti. Kolikrát jsme si říkala, že si tím negativním myšlením MUSÍM něco přivolat a nic se nestalo.
Tak držím palce, ať to vyjde :kytka:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3737
10.3.17 10:47

Já měla takovou dálnici taky 2 dny před očekávanou menstruací a dopadlo všechno dobře. Pozitivní myšlení a zhluboka dýchej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28852
10.3.17 10:49

Ano, mě se to stalo. Pozitivní test, jasně pozitivní, žádný duch a po termínu MS, nikoliv před termínem..A opožděná MS po 14. dnech dorazila, bylo to biochemické neboli raný potrat, vyčistila jsem se sama, hcg taky kleslo samo. Taky jsem nevěřila, že se mi to může někdy stát, po několika úspěšných těhotenstvích končících porodem.

To se prostě stává a nemá cenu se s tím stresovat.Je nutné to brát tak, že když to nevyjde teď, vyjde to jindy.
Samozřejmě Ti nic takového nepřeji, ale žádná diskuze Ti nezaručí, jak to bude nebo nebude prosperovat.
Sílu čárky nemá cenu řešit, protože hcg 500 a hcg v hodnotách několika tisíc bude vykazovat čárku stejnou, silnou. A to první je prostě špatně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama