Oslava narozenin v herně

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
742
18.1.22 16:43

Oslava narozenin v herně

Hezký den, syn bude mít narozeniny a chtěl by je oslavit s kamarády ze školy (1. třída).. chtel by si pozvat 6 spoluzaku do detske herny.. jde mi o to, že s rodiči dětí se neznám, máte někdo zkušenost, jak taková oslava probíhá? Rodiče dovedou děti a vyzvednou si je třeba za 3 hodiny? Nevím, jak to zorganizovat… díky za rady :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4198
18.1.22 17:32
@pajule022 píše:
Hezký den, syn bude mít narozeniny a chtěl by je oslavit s kamarády ze školy (1. třída).. chtel by si pozvat 6 spoluzaku do detske herny.. jde mi o to, že s rodiči dětí se neznám, máte někdo zkušenost, jak taková oslava probíhá? Rodiče dovedou děti a vyzvednou si je třeba za 3 hodiny? Nevím, jak to zorganizovat… díky za rady :andel:

Dcera ted taky mela oslavu v herne a presne jak pises deti prisli bez rodicu, maminky tam meli jen 2 deti a to proto ze jsou to moje kamaradky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7584
18.1.22 17:57

@pajule022 Ano většinou je to tak, dceru na oslavu privedu kolem 14-15 a pak ji mezi 18-19h vyzvednu.. Ja osobně se účastním výjimečně, jen když jde o děti kamarádek, ale i tak se tomu vyhýbám, protože mě to nebaví :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2469
22.1.22 13:17

Ja se pripichnu, dcerka chce taky oslavu. Minulý rok, skrz všechny restrikce, měla první oslavu v parku. Přišlo pár rodičů a docela jsme se seznámili. Bylo to nakonec fajn. Ale v parku možnost "bez rodičů " nebyla. A jednalo se o skolkove děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat