Povinnost bruslení

• Fotoalbum (6)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.1.22 10:06

Povinnost brusleni

Zdravim vsechny, u syna ve skole se rozhodli, ze budou misto telocviku chodit bruslit. Syn se ale na brusle boji a nechce. Pry ho teda muzu predtim vyzvednout, ale bude mit neomluvenou hodinu nebo na ne dve hodiny koukat. Chci se zeptat, je brusleni povinne, kdyz je to v ramci telocviku?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
55332
18.1.22 10:17

Povinna je ucast ve vyuce, takze bude koukat. Stejne jako v telaku bezne decka, ktera si treba neprinesou cvicebni ubor.
Nebo to bude chtit taky zkusit

Příspěvek upraven 18.01.22 v 10:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
18.1.22 10:18

Hádám, že asi úplně stejně povinné, jako plavání místo tělocviku.
A tam museli i dítka, co se bojí vody či neumí plavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29407
18.1.22 10:18

Proč raději s dítětem nezapracuješ na tom strachu než mu umetat cestičku?
Na to stoupnout si na brusle opravdu nic není.

Tak povinné. Plavání je taky povinné a taky jsou děti, co z ruzných důvodů neplavou. Omluvit se dá ve škole skoro cokoliv. To, že těmto dětem rodiče dělají medvědí službu, pokud se zrovna nejedná o zdravotní důvod, je věc jiná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6717
18.1.22 10:19

Ja bych spis zapracovala na tom, aby se syn nebal a naucil se bruslit, nez spekulovat, co je a neni povinne.
Dokonce bych takovou aktivitu ze strany skoly uvitala.
Nevim, kolik je synovi, muj bude mit pet, stal na bruslich dvakrat a normalne uz jezdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21914
18.1.22 10:21

Snažila bych se ho zeptat, proč se bojí. Na bruslení mají všude ten stojánek, se kterým se může bruslit. Pokud by opravdu se bál, tak nechat sedět u kluziště.
Přece nebude mít neomluvenou hodinu za tělocvik. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 10:22

Dekuji za prispevky, ja se neptala, jak mam bojovat se strachem, ale zda muze toto skola vyzadovat. Co jeste muze byt soucasti telocviku a co uz treba ne.

• Citovat
  • Nahlásit
9202
18.1.22 10:26

Ano, bruslení je i nás běžně součástí tělocviku a jsem MOC ráda! holky jsou sice taky kopyta, věčně doma lapí u mobilů, takže nadšené zprvu nebyly, ALE tím spíš jsem ráda, že zvednou zadek a s holkama ve třídě je to takhle v partě nakonec i bavilo…

koupila jsem jim brusle namarket-placu za tři kila a po třech těchto hodinách těláku už říkaly, že se ve třídě domluvily a půjdou s pár kámoškama pěkně i v neděli dopoledne :dance: což fakt cením!

Holt je potřeba překonat lenost a strach a dítě podpořit i v aktivitách, ve kterých se původně komfortně necítí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21914
18.1.22 10:27
@Anonymní píše:
Dekuji za prispevky, ja se neptala, jak mam bojovat se strachem, ale zda muze toto skola vyzadovat. Co jeste muze byt soucasti telocviku a co uz treba ne.

Cokoli vymyslí škola místo tělocviku, tak by tam dítě mělo chodit.
Vnuk minulý pátek začal chodit na plavání, a kňourá mi, že ho to tam nebaví. Plavat ale chce umět. Tak babo raď. Říkala jsem mu, že to je místo tělocviku, a na ten taky chodí. Takže smolík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1162
18.1.22 10:27

Vždyť to je super, že chtějí učit děti bruslit :srdce:. Děti se boji neznámého, možná třeba stydí, jak bude vypadat před ostatními. Syn se také teď bál na kroužek lyžování. Smůla, sel :P. Už se neboji :palec:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21240
18.1.22 10:31

Jo jo, místo aby byl člověk rád, že mají děti TV pestrý, tak najít cestu, jak ven z toho, co jsem jako rodič zanedbala. Super. To se boji i s hrazdičkou? Jak se bude cítit, když bude na děti dvě hodiny koukat? Sebevědomí asi poroste, co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21914
18.1.22 10:32
@hulala píše:
Vždyť to je super, že chtějí učit děti bruslit :srdce:. Děti se boji neznámého, možná třeba stydí, jak bude vypadat před ostatními. Syn se také teď bál na kroužek lyžování. Smůla, sel :P. Už se neboji :palec:.

Takhle je to nejlepší. Oba kluci nechtěli na lyžování, a to nebylo ve škole. Po prvním seznámení s lyžema, je to začalo bavit a nechtěli je ani zout. Takhle se na ně musí. :pankac: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23416
18.1.22 10:32
@Anonymní píše:
Dekuji za prispevky, ja se neptala, jak mam bojovat se strachem, ale zda muze toto skola vyzadovat. Co jeste muze byt soucasti telocviku a co uz treba ne.

nevím jak jsi stará že se tak divíš, ale za mě bylo součástí tělocviku a to povinně plavání, bruslení a lyžování :nevim: syn má na škole to samé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7757
18.1.22 10:34

Je to povine a buď ráda, aspoň se syn naučí bruslit. Učit je budou instruktoři a ti ví jak na to, za chvíli bude po strachu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21914
18.1.22 10:34
@Anonymní píše:

A proč jsi anonymní? To se za sebe stydíš? 8o :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat