Reklama

Osmiletý a vyndání mandlí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

elot 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 15:41
Osmiletý a vyndání mandlí

Byl někdo z vás na vyndání nosních mandlí a seříznutí krčních s osmiletým bojácným dítětem? Jak to zvládnul? Bolí to potom hodně? A našel by se tu někdo kdo byl v Jindřichově Hradci?

Reklama

Reakce:

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 20.01.17 16:07
@elot píše:
Byl někdo z vás na vyndání nosních mandlí a seříznutí krčních s osmiletým bojácným dítětem? Jak to zvládnul? Bolí to potom hodně? A našel by se tu někdo kdo byl v Jindřichově Hradci?

Ahoj, já na tomtéž byla ale s 4 letým. Zvládl to líp než já, byl v pohodě, bolelo to, ale asi ne nějak extra (podle reakcí). Na bolest jsem dávala Nurofen a po 14 dnech ani nevědě, že jsme byli v nemocnici. Syna operovali ve středu, nastoupili jsme do nemocnice o den dřív a domů šli v pátek ráno. Po operaci jedl přesníd. apod. a hodně pil. Jinak žádné omezení. A syn je taky hodně bojácný a citlivý a zvládl to fakt v pohodě. Před operací dávají dětem nějaký oblbovák. Byli jsme sice v Olomouci, ale kdyby tě něco zajímalo, tak se ptej

elot 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 16:16

@mischelinka Děkuji, prosím tě a před operací ho ještě vyšetřovali? A šli jste na krev v rámci před operačním vyšetřením? A ještě pak to nějak po operaci krvácí nebo zvrací?

Malike
Extra třída :D 11594 příspěvků 20.01.17 16:20

Já se hackuju..Čeká nás to (syna 4 ) 1.unora..
Komplikací je že je autista.

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 20.01.17 16:28
@elot píše:
@mischelinka Děkuji, prosím tě a před operací ho ještě vyšetřovali? A šli jste na krev v rámci před operačním vyšetřením? A ještě pak to nějak po operaci krvácí nebo zvrací?

při nástupu syna ještě vyšetřovali na ORL, prohlédli krk, nos, pak návštěva anesteziologa, to byl jen pohovor, anamnéza, váha a výška, zjistit, jestli není akutně nemocný. Nemocné děti poslali domů. Pak nástup, od večera nic nejíst, nepít. Před samotnou operací myslím napíchli kanylu a až pak bezprostředně před operací dali ten oblbovák a pak půl hodiny nato šel na sál. Výkon trval asi půl hodiny. Pak byl syn chvíli na kapačce, nezvracel, spíš ho to nutilo kašlat, což bolelo. Dávali mu inhalace, protože měl podrážděný krk, tak aby nekašlal a zřejmě se zavlhčil. Po operaci ještě dospával, navečer už vstal, dostal pití. Další den už si hrál v herně, na bolest mu dávali léky. Doma hodně nanuků a pít. Párkrát jsem doma dala Nurofen od bolesti. Nekrvácelo to, ani žádné komplikace nebyly.

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 20.01.17 16:29
@Malike píše:
Já se hackuju..Čeká nás to (syna 4 ) 1.unora..
Komplikací je že je autista.

tak samozřejmě nevím, jaký tvůj prcek je, ale postup bude asi stejný a určitě to zvládne. Hlavně tě tam bude mít, to dělá hodně

elot 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 16:35

@mischelinka Nevím jak ho na to připravit. Nechci mu tvrdit že to vůbec nebude nepříjemný ale zase ho nechci děsit. Tak snad to zvládnem.

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 20.01.17 16:47

@elot já na to prcka taky připravovala, ale zase jinak to pobere 4leťák a jinak 8leťák. Bavili jsme se o tom, že musí jít na menší zákrok, který mu pomůže, aby nebyl tak nemocný a pořád ho něco nebolelo, nepíchali uši apod. Snažila jsem se vyzdvihnout pozitiva. O bolesti po zákroku jsem moc nemluvila. A tehdy jsem ho i motivovala odměnou v podobě malého zvířátka, pokud to prcek zvládne (přál si nějakou myš). O tom, že něco dostane mluvil i se sestřičkami, takže to asi pomohlo

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 20.01.17 16:48

@elot určitě to zvládnete, držím palce!!

elot 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 16:51

@mischelinka Děkuji, já doufám že jo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama