Pětidenní teplota u ctyrletaka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mišulemišule
Kecalka 192 příspěvků 20.01.17 14:55
Pětidenní teplota u ctyrletaka

Ahoj holky jdu pro radu… Kubík 4,5 má od pondělí teploty dávám nurofen sinupret na rýmu a stopkasel na kašel ale je hrozně zmordovanej a teploty má ještě dneska od pondělí je pravda že už mu dávam nurofen naposledy v půl druhé ráno a teď… Ale asi mu dám Paralen…
Je možné že má tak dlouho teploty crp mu bylo dělané ve středu a vyšlo 10 což je víroza mi řekla dr…díky za rady

Reakce:

aledud
Kecalka 409 příspěvků 1 inzerát 20.01.17 15:11

Mám zkušenost, že ten šestý den se to zlepší, měli jsme to tak několik krát. Ale pokud se ti nezdá, třeba ztěžka dýchá nebo by byl apatycký, tak bych řešila.

Pacolka
Kecalka 115 příspěvků 20.01.17 15:25

Syn měl šestý den teploty a Dr. též tvrdila, že je to viróza. Nakonec jsme skončili na ORL. Zjistily se zvětšené mandle, které tlačily na něco v uchu a nemohl z ucha odtékat maz a od toho byly teploty. Přitom ho ucho vůbec nebolelo. Tím nechci říci, že máte běžet na ORL, ale teploty při viróze máme obvykle tak 3 dny. Buďte ve střehu, Dr. nemusí mít vždy pravdu.

Irinka0210
Závislačka 4600 příspěvků 20.01.17 15:42

U nás bylo něco podobného minulý týden - v pondělí 38, úterý 39, ve středu „jen“ zvýšená a od čtvrtka zase znova a takhle to vydrželo do soboty… zlomilo se opravdu až tu sobotu.

KacziinaZ
Kecalka 297 příspěvků 20.01.17 15:48

Šla bych znovu k doktorovi, ať znovu změří crp - chvilku trvá než se zánětlivé ukazatele narostou :-) Pokud je to viróza, bude crp pořád nízké a nebo taky ne…mě takle dcerka teplotovala, bez dalších příznaků a nakonec to byl zánět ledvin.

ivašot.
Kelišová 6558 příspěvků 20.01.17 16:05

Od pondělí je to už dlouho a pokud se Ti jeho stav nezdá šla bych znovu k lékaři. CRP může nastoupat později.

Mišulemišule
Kecalka 192 příspěvků 20.01.17 16:58

Uvidím Teda ještě přes víkend co bude je mi právě divné že má teploty takhle dlouho zase to nejsou vysloveně horečky ale k 38 se dostane je mi ho líto prdelky

liky
Echt Kelišová 9365 příspěvků 20.01.17 17:53

Syn, cerstve 3 roky, mel ted teplotu 38-39,5 8 dni v kuse…ja mam zkusenost, ze pokud se za 4 dny nesnizi teplota, tak jdu k lekari- Mudra si nas pak zvala na kontrolu co 2 dny, CRP, moc- vse v poradku…rikala mi, ze u tak malych deti se povazuje za jeste „normalni“ tech 5-7 dni… ale pokud dite treba neji, nepije, je spave apod., tak rikala, at hned prijdeme… u syna teplota 8 den se zacala snizovat a ted je vse v poradku :nevim:

Hobitka
Závislačka 3478 příspěvků 20.01.17 18:21

@Mišulemišule Takovehle nijake teploty jsou nejhorsi, 38 to je porad spis zvysena nez poradna horecka, to se to pak vlece. Syn mel pred vanoci 8 dni v kuse 38.3-38.6, to ja teda ani nesrazim, verdikt byl lehky zanet nosohltanu a hnisava ryma, dalsi 4 dny se z toho jeste lizal uz bez teplot. Ted po novem roce mel 2 dny 40 horecky, ale treti den byl naprosto fit, vsechno ta horecka zabila, i kdyz mi nebozatka maleho bylo opravdu lito.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >