Ostrava - vědma, čakry, odstranění prokletí

Anonymní
24.7.20 07:27

Ostrava: vědma, čakry, odstranění prokletí

Zdravím všechny,

Chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s čištěním čaker, odstraněním prokletí, očistě duše…

Protože když se ohlédnu zpět, to snad není možné jakou máme v rodině smůlu. Opravdu se snažím dělat všechno poctivě, na 100 %, pomáhám lidem kolem, nakonec jsem využitá a odkopnutá. Lidi si mě neumí vážit, cítím se nedoceněná, zoufalá.

Vím, že podobné pocitiy mívá spousta lidí, ale už jsem vyčerpaná z toho, jak se pořád snažím a snažím a nakonec jsem ještě víc na dně.

Na duchovno věřím, proto mě napadlo, že bych zašla za nějakou „čarodějnicí“. Nebo někam, kde mi pomůžou zbavit se zátěže, kterou si nesu zřejmě už z minulosti. Mívám živé sny z dávných dob, asi jsem jedna z těch starých duší, jak se říká.

Pokud jsem něco v minulém životě provedla, chci to napravit a být šťastná a v klidu.

Máte prosím někdo zkušenosti kam jít? Ideálně Ostrava a okolí. I za rady budu vděčná, opravdu. Moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4530
24.7.20 07:35

Čištění čaker apod. vám nijak nepomůže s tím, že lidem pořád podlézáte a ponižujete se, abyste se zalíbila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22116
24.7.20 07:42

Neznam. Ale proti pocitu zneužití/odkopnuti/delani nekomu blbecka mi pomaha otočit tu uvahu. Pomaham nekomu, protoze on me potrebuje nebo protoze me samotne to dela dobre? Hodne lidi totiz neumi prijimat pomoc, ma pocit, ze se pak musi az do smrti revanšovat, tak to obcas cele zamotaji, ze si pomahajici nakonec pripada jak vtěrka ;) pokud chces pomahat, delej to tak, jak je ti příjemné, jen tak z toho muzes mit dobry pocit. A nikdy necekej vdek, ber to jako ciste svou osobni terapii.

Pohled na svou smůlu muze byt take z ruznych stran. Pro nekoho smula, pro druheho stesti, pro tretiho lekce.

Nejaka dobra čarodejnice ti urcite pomuze. Ona ti totiz pricaruje zarucene štěstí, protoze ti pomůže jej ritualne hledat a najít :palec:

Drzim palce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
631
24.7.20 07:53

A jaký vztah máš sama k sobě? Máš se ráda?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1247
24.7.20 08:01
@Anonymní píše:
Zdravím všechny,

Chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s čištěním čaker, odstraněním prokletí, očistě duše…

Protože když se ohlédnu zpět, to snad není možné jakou máme v rodině smůlu. Opravdu se snažím dělat všechno poctivě, na 100 %, pomáhám lidem kolem, nakonec jsem využitá a odkopnutá. Lidi si mě neumí vážit, cítím se nedoceněná, zoufalá.

Vím, že podobné pocitiy mívá spousta lidí, ale už jsem vyčerpaná z toho, jak se pořád snažím a snažím a nakonec jsem ještě víc na dně.

Na duchovno věřím, proto mě napadlo, že bych zašla za nějakou „čarodějnicí“. Nebo někam, kde mi pomůžou zbavit se zátěže, kterou si nesu zřejmě už z minulosti. Mívám živé sny z dávných dob, asi jsem jedna z těch starých duší, jak se říká.

Pokud jsem něco v minulém životě provedla, chci to napravit a být šťastná a v klidu.

Máte prosím někdo zkušenosti kam jít? Ideálně Ostrava a okolí. I za rady budu vděčná, opravdu. Moc děkuji.

Jezisi. Lide si vas vazit nemusi. To musite Vy. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
24.7.20 08:03

@MayhemDevil
Dneska to tu jede viď (horoskopy, znamení, čištění čaker) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1247
24.7.20 08:12
@MaxBlack píše:
@MayhemDevil
Dneska to tu jede viď (horoskopy, znamení, čištění čaker) :mrgreen:

Tak je to forum prevazne zenske :lol: Hezka nova profilovka :lol: taky si dneska planuju nechat vypraznit cakru :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1140
24.7.20 08:17

Heleď, to není ani smůla, ani prokletí, ani čakry.

To je prostě ne úplně dobrý způsob jak zacházíš sama se sebou. „Pomáhám na 100%“ a „lidi si mě neváží“ je symptomatický jak čuně. Nehledej vědmu, ale psychoterapeuta. Tj. vystudovaná psychologie (výjimečně něco příbuzného, nebo psychiatrie), odborný psychoterapeutický výcvik - a ezoterický nános ani nepotřebuješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.20 08:22

Aha, no, mne nenapadlo se divat na pomoc jako na podlezani, zajimava myšlenka.

Asi jsem ten dotaz formulovala blbe. Nenutim nikomu nic. Pomuzu rada, kdyz jsem pozadana. Pak me právě prekvapuje, kdyz se nepodekuje…

Asi je to cele blbost.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.7.20 08:23

Jo, odborný terapeut a práce se sebevědomím bude asi lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
119
24.7.20 08:46
@MayhemDevil píše:
Tak je to forum prevazne zenske :lol: Hezka nova profilovka :lol: taky si dneska planuju nechat vypraznit cakru :lol:

Děkuji :lol:
Není nad to mít čakry vyprázdněné. Půjdeš za čarodějnicí? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1140
24.7.20 08:49
@Anonymní píše:

Asi jsem ten dotaz formulovala blbe. Nenutim nikomu nic. Pomuzu rada, kdyz jsem pozadana. Pak me právě prekvapuje, kdyz se nepodekuje…

Asi je to cele blbost.

Heleď, rozhodně to není blbost. Je to něco, co tě opravdu trápí, takže to je vážná věc. A je jasné, že věci teď děláš, jak nejlépe umíš. Jen z toho, co o sobě píšeš, bych řekla, že si tím nějak sama sobě komplikuješ život. Což dělá hodně z nás :) Ale dá se s tím pracovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4567
24.7.20 08:50
@Anonymní píše:

Asi je to cele blbost.

Nauč se říkat NE :), případně chtít něco naoplátku. ;) To ty lidi prověří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1247
24.7.20 09:02
@MaxBlack píše:
Děkuji :lol:
Není nad to mít čakry vyprázdněné. Půjdeš za čarodějnicí? :lol:

Mno doufam, ze to bude nejaka zakyne :lol: nic 300let staryho nechci :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit