Ostrov Rab- Lopar- pavilon Velimel

6337
11.5.09 12:20

Ostrov Rab- Lopar- pavilon Velimel

Ahoj holky,

hledala jsem v diskuzích, jestli někdo byl na Loparu a nic jsem nenašla. Vedle u sousedů ano, ale zase tam toho moc popsáno není, zkusila jsem tam diskuzi oživit a tady založit.

Jedeme letos v červenci na Lopar - Rajská pláž, prý super koupání hlavně pro dětičky.
Byl jste tam někdo? A třeba přímo v komplexech San Marino? Jedeme přesně do pavilonu Veli mel. Hledala jsem na nettu různé info a fotky, ale nikde jsem nenašla víc než ukázkové fotky CK.

V CK přes kterou jedeme mi ani nejsou schopni zjistit, jestli na místě možnost využití lednice…, jen když je na pokoji nebo když je možnost si ji na pokoj připlatit, to v tech pavilonech prý není, tak nevím…

A zajímalo by mě pár věcí hlavně okolo trajektu na Lopar. V CK mi opět dali odkaz jen chorvatské stránky, kde si máme zjistit odkud a kdy trajekt pluje. Což o to, našli jsme si to, ale nějak nemám jisotu, že to tak opravdu je… :roll:

Když se někdo ozve, tak budu ráda, díky Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10054
11.5.09 13:31

Tak já bych předně s takovou cestovkou nejela :evil: :evil:
Jinak Rajská pláž je prý super pro děti, pozvolný přistup do vody a tak. Ale bohužel osobní zkušenost nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
11.5.09 13:33

Ahoj Luci!

Na Loparu jsme byli asi třikrát, ale v kempu ve stanech. S CK Holyday nebo Viktoria - už nevím. Ve stanech lednička byla, i dvouplotýnkový vařič a základní nádobí.
Pláž je obrovská, písčitá a voda pro neplavce ideální. Jako na Balatonu, jdeš půl kilometru a máš to po kolena. :lol: Naši kluci, když byli malí se tam pěkně na písečku vyblbli a taky se naučili plavat.
Je tam pěkná procházka nahoru na ten masiv s úžasným rozhledem, do Rabu(města) buď autem nebo autobusem. Jinak je to jen klasická rekreační oblast, večer trhy a tak.
Co se týká trajektu, tak je to kousek, asi 15min, my jsme vždycky přijeli brzy ráno a jezdilo to v podstatě pořád sem tam. Ale nevím, jestli se to rezervuje dopředu nebo se kupují lístky až tasm. Jezdili jsme autobusem. Ale pamatuju si, že řidiči tam chtěli být brzo, aby nečekali ve frontě, tak asi lístky až tam.
Přeju krásnou dovču, až Bára trochu povyroste, možná se tam vrátíme. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6337
11.5.09 13:51

Potápko, chápu, proč jsi to napsala, měla jsem stejné myšlenky…
Ale- dovolenou vybíráme už dlouho, měli nějakou představu a nebyli jsme dlouho schopni si vybrat z mnoha nabídek mnoha CK…, až nám známí doporučili právě Lopar…, tak jsme se začali rozhlížet po nettu a CK VIktoria už dlouho zprostředkovává pobyty na Loparu a měli ještě volný termín, který jsme my chtěli, takže bylo rozhodnuto…
Když mi z CK na můj dotaz ohledně trajektu paní neodpověděla a na místo toho mi poslala link s odkazem na chorvatské stránky, tak přiznám, že mě to taky nakoplo. Ale nejsem z těch, co hned dělají dusno…, takže jsem to přešla 8)

Mischni, děkuji za odpověď, tak konečně někdo, kdo tam byl :D No, vidíš to a já když si najdu trajektové spojení na Lopar, tak mi to vyhodí, že to jede z Valbisky a délka plavby tam ani není… Lístky na trajekt dopředu být nemusí, tak snad se na nějaký vejdeme…
To jsem moc ráda, že jste tam byli spokojení.
My jsme si vybrali ubytování v tom Velimelu hlavně kvůli malému a taky máme polopenzi, aby sme si to prostě užili :D Jen pořád řeším, jak to udělat s tou ledničkou…, malej bez polévky v 10:30 prostě nemůže existovat :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
11.5.09 14:11

Luci,
my nejsme nějak nároční a i kdyby jsme byli, tak máme smůlu( a hypotéku) :wink: :lol:
Až budu velká, tak pojedu k moři all inclusive a budu popíjet drinky na plážovém baru.Zatím jezdíme pod stan. :lol: :lol:
Ale pro malý děti je to fakt super.Byli jsme v Chorvatsku na různých místech, ale všude oblázky nebo beton, takže pro prcky nic moc, i když to moře teda mají bezkonkurenční…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6337
11.5.09 19:21

mischni, nemáš třeba nějaké fotky z dovči na Loparu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
12.5.09 22:56

To víš, že mám, ale dnes jsem zrovna „zasekla“ při skenování fotek tatouchovo pc, tak musíš vydržet…A taky jak Bára dovolí. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6337
13.5.09 12:40

držííím :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pumpik
15.6.10 20:52

Zdravim,

na Loparu jsem byl s detmi 2×. Bydlel jsem v pavilonech Lopar. Velimel jsou stejne, lec zmodernizovane. Lednicka na pokojich neni a ani nejde priplatit. Polopenze je super, jidla je hodne a dobre chutna. Co se tyce trajektu,tak pokud jedete v patek, meli byste byt na miste (pristav Jablanac) mezi 5 a 6. rano,jinak tam muzete cekat i 6hodin. Verte mi, ze v tom horku je to mazec.Osobne doporucuji jet ve ctvrtek, pak je trajekt v pohode.Jinak po sjezdu z dalnice pocitejte jeste dalsi 1.5 az 2 hodiny cesty.
Preji hezkou dovolenou.

• Nahlásit
  • Citovat
1713
15.6.10 20:59

Zkusím vložit fotku trajektu v Jablanacu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1713
15.6.10 20:59

Další

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1713
15.6.10 21:00

Pláž

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1713
15.6.10 21:01

Ještě jedna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1713
15.6.10 21:03

Vzadu je tobogán

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1713
15.6.10 21:09

Jednou jsme byli v kempu San Marino a spokojenost a jednou v privátu a taky super.
Jenom mi vadilo, že musím ujít kilák, abych mohla plavat, ale pro děti ideální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama