Návštěva Osvětimi v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jenanet
Nováček 5 příspěvků 19.04.19 07:34
Osvětim v těhotenství

Ahoj všem, nemám s tímto zkušenosti a vlastně ani nevím, kde jinde se zeptat a potřebuju více názorů. Jsem v 19tt a přemýšlíme o výletě do Osvětimi tak za měsic. Kolegyně mě postrašila a říkala že ji to dostalo i tak a to není žádná citlivka :D A prý ať tam v těhu raději nejezdím. Co myslíte? :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Janee19
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 19.04.19 07:37

Tak záleží, jak si na tyto věci citlivá, pokud moc, nejezdila bych. Horší pro těhotnou mi přijde, že Brezinka není vůbec ve stínu, takže pokud bude tepleji, tak je to na omdlení i pro normálního člověka

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1410 příspěvků 19.04.19 07:37
@jenanet píše:
Ahoj všem, nemám s tímto zkušenosti a vlastně ani nevím, kde jinde se zeptat a potřebuju více názorů. Jsem v 19tt a přemýšlíme o výletě do Osvětimi tak za měsic. Kolegyně mě postrašila a říkala že ji to dostalo i tak a to není žádná citlivka :D A prý ať tam v těhu raději nejezdím. Co myslíte? :roll:

Co myslím? Že jsi dobře švihlá, pokud nejsi troll. :roll: :roll:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 19.04.19 07:42
@Anitramm píše:
Co myslím? Že jsi dobře švihlá, pokud nejsi troll. :roll: :roll:

Tak nějak

Tinuvien
Generální žvanilka 23745 příspěvků 19.04.19 07:48

@jenanet ne, v těhotenství bych tam nejela.

jenanet
Nováček 5 příspěvků 19.04.19 07:48
@Anitramm píše:
Co myslím? Že jsi dobře švihlá, pokud nejsi troll. :roll: :roll:

Dík za odpověď ale tohle mi fakt „pomůže“ se rozhodnout :D

ka2ka
Extra třída :D 14901 příspěvků 19.04.19 07:50

Nejsem citlivka a tam jsem řvala jako kráva

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.19 07:50

Nemyslím, že je to dobrý nápad. Nejsem velká citlivka, ráda jsem vždy koukala na filmy z 2. SV. Myslela jsem, že mi bude smutno, ale dám to. Od půlky prohlídky mi bylo špatně, na zvracení. Dva měsíce po návštěvě jsem trpěla na bolesti hlavy - aniž bych na „výlet“ nějak myslela. A to jsem nebyla těhotná. Chci tím říct, že návštěva tohoto místa může zapůsobit zcela neočekávaným způsobem.

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1410 příspěvků 19.04.19 07:50
@jenanet píše:
Dík za odpověď ale tohle mi fakt „pomůže“ se rozhodnout :D

Pokud bys byla normální, nebylo by se o čem rozhodovat. :mavam:

mau-mau
Závislačka 3756 příspěvků 19.04.19 08:02

@jenanet pokud si neděláš legraci a vážně uvažuješ o tom, že bys jela ve 24.tt do Osvětimi, tak ti radím, ať to určitě neděláš, protože to místo rozruší na dlouhou dobu naprosto každého. Natož těhotnou ženu. Podobná hovadina by byla tam jet v šestinedělí s miminkem ve vajíčku :roll: Nech to na později, Osvětim bude stát jistě ještě za 2 nebo 3r. Byla jsem na jiném místě, v zahraničí, kde zemřelo hodně lidí vinou jiných a myslela jsem, že odtamtud neodlezu, jakou jsem cítila bolest, a to nejsem žádná citlivka, myslím na ezoterické jevy, manžel mi chtěl volat záchranku. Dolezla jsem do auta po čtyřech. Už tam v životě nepojedu, a to to nebylo místo, kde by šlo o vraždění milionů lidí :,( :,(..neriskuj… Osvětim není zábava… :,(

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1566 příspěvků 19.04.19 08:03

To záleží na tvé povaze. Každý kdo si uvědomuje co se tam dělo a je alespoň trochu citlivý, tak to tam snáší poměrně zle. Pokud jsi citlivá jako pařez v lese, tak by tě to tolik vzít nemuselo. Já osobně bych takovou návštěvu v těhotenství vynechala. Já v něm neměla ani na nic negativního náladu, ale každý jsme jiný.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1566 příspěvků 19.04.19 08:06

@mau-mau Můžu se čistě ze zvědavosti zeptat o jaké místo šlo? První mě napadlo Kongo, druhé Černobyl. :think:

nozu
Extra třída :D 12416 příspěvků 19.04.19 08:06

Teda já bych tam nejela ani jako netěhotná. Tyhle věci mi od doby co mám děti nedělají vůbec dobře. Osobně ani nedávám filmy s touto tématikou a to mi před dětma tolik nevadily.

jenanet
Nováček 5 příspěvků 19.04.19 08:16

Všem díky za rady a názory, je to blbost. Plánovala sem delší dobu a nějak sem to nestihla..

Uživatel je onlineŠarlota4
Extra třída :D 11131 příspěvků 19.04.19 08:17

Ani za zlate prase, o tematice hodne ctu apod, ale tehotna ne-e.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama