Otázka nad ovulačním testem

90
4.8.20 21:40

Otázka nad ovulačním testem

Pěkný večer! Ráda bych touto cestou našla někoho, kdo našel na ovulačním testu 5 DPO to co já. Ráda bych věděla, jestli je to normální? Nebo další ovulace? Nebo těhotenství?? (ale 5DPO asi těžko že?) :) děkuji! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16754
4.8.20 21:48

Čárka na ovulačním testu je po celý cyklus…tedy i po ovulaci… nic to neznamena…pokud kolem 9-12dpo bude test opět pozitivní (silnější než kontrolní), může se na těhotenskem testu ukázat duch..jinak 5dpo ještě nejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
4.8.20 21:52
@Bobby píše: Čárka na ovulačním testu je po celý cyklus…tedy i po ovulaci… nic to neznamena…pokud kolem 9-12dpo bude test opět pozitivní (silnější než kontrolní), může se na těhotenskem testu ukázat duch..jinak 5dpo ještě nejsi
@Bobby píše: Čárka na ovulačním testu je po celý cyklus…tedy i po ovulaci… nic to neznamena…pokud kolem 9-12dpo bude test opět pozitivní (silnější než kontrolní), může se na těhotenskem testu ukázat duch..jinak 5dpo ještě nejsi

Aha děkuji, rozhodla jsem se, že si budu až do MS dělat ovulační testy, ať vidím, co se v mém těle odehrává, ovulační test každý den síly a dokonce mám bílý vytok (není to mykoza) :) nechám se překvapit. Děkuji za odpověď :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama