Otec dohazovač

28604
7.2.21 12:04

Otec dohazovač

Tak se tak stalo, že má otec pocit, že vedu chudý romantický i sexuální život a nabízí mi svého kolegu z práce. Svobodnej, po rozchodu, vlastní být, auto, motorka, prý trochu poděs ale jinak hodnej a spolehlivej. Nevím, jestli otci nedošlo, že já jsem pro chlapy peklo, ale chudák kluk. Řekla jsem si teda o číslo a zkusím ho proklepnout. Narovinu mu napíšu o co jde a jak se věci mají a uvidím co z toho vyleze…anebo mě napadlo, že si s ním trochu pohraju. :think: a zaexperimentuju. Co byste dělali vy? :think: zažil někdo něco podobnýho a jak to dopadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20025
7.2.21 12:14

Třeba ho kolega nebetyčně se.re a ty jsi nástroj pomsty… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28604
7.2.21 12:22
@Janli píše:
Třeba ho kolega nebetyčně se.re a ty jsi nástroj pomsty… :nevim:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to je taky možný, vidíš. :think:
@T.Petr píše:
Aby pak táta neměl osolené kafe v práci, vypuštěná kola u auta, dopravní značku zaraženou v čelním skle… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mavam:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no, dobře mu v tom případě tak.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
7.2.21 12:26

Dohazování už jsem svého tátu odnaučila. Máme navzájem totálně odlišné sociální bubliny. :P

Pokud se chceš seznámit, tak to asi zkus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28604
7.2.21 12:28
@K2 8611 píše:
Dohazování už jsem svého tátu odnaučila. Máme navzájem totálně odlišné sociální bubliny. :PPokud se chceš seznámit, tak to asi zkus.

Max jako kamaráda. Víc v tom určitě nevidím. Ale kdoví.

@T.Petr píše:
Spíš by mě zajímalo, co řekl o tobě tomu kolegovi, že tě nabízí jak králíka :mrgreen: :think: :think: :think: Čistotná, hodná, věnem dostane pole, lesy, má vlastní traktor :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

O mně mu neřekl nic, kluk ani nevěděl že má dceru. Už jsem mu psala. Celkem překvapenej, chudák. :mrgreen: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9506
7.2.21 12:44

Mám jednu dcéru ta má dukáty, samé dukáty :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28604
7.2.21 12:51
@T.Petr píše:
A chalupu a chalupu dostane od táty!!! Dvě krávy má a hezké telátko!! Hus, kachen houf i nějaké selátko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No tak chlapci, klid :nevim: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9506
7.2.21 12:58
@T.Petr píše:
A chalupu a chalupu dostane od táty!!! Dvě krávy má a hezké telátko!! Hus, kachen houf i nějaké selátko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dobrý :potlesk:

Tu chalupu bych ještě dal, ale dál už ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28604
7.2.21 12:59
@T.Petr píše:
My s Kalamity Johnem právě citováním Prodané nevěsty bychom tu neradi za rok citovali Othella :mrgreen: :mrgreen: :mavam: Jinak ti to samozřejmě oba dva přejeme :kytka: :kytka:

Mno, myslím že je to vyřešené. Chlapec není můj typ. :oops: :roll: jaksi… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9506
@holka_z_hor píše:
No tak chlapci, klid :nevim: :mrgreen:

Tak se nestyď, dyk je to hezký že se tatík angažuje :mrgreen:

Vratné lahve???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28604
@KalamityJohn píše:
Dobrý :potlesk:Tu chalupu bych ještě dal, ale dál už ne.

Mě nechceš ani s chalupou hele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9506
7.2.21 13:05
@holka_z_hor píše:
Mě nechceš ani s chalupou hele.

Neshazuj se, to je cesta do pekel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
7.2.21 13:08
@T.Petr píše:

Nevěsta je jak z růže květ, radost pohledět :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31933
7.2.21 13:08

Pohrej si a uvidíš. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31311
7.2.21 13:10
@holka_z_hor píše:
Tak se tak stalo, že má otec pocit, že vedu chudý romantický i sexuální život a nabízí mi svého kolegu z práce. Svobodnej, po rozchodu, vlastní být, auto, motorka, prý trochu poděs ale jinak hodnej a spolehlivej. Nevím, jestli otci nedošlo, že já jsem pro chlapy peklo, ale chudák kluk. Řekla jsem si teda o číslo a zkusím ho proklepnout. Narovinu mu napíšu o co jde a jak se věci mají a uvidím co z toho vyleze…anebo mě napadlo, že si s ním trochu pohraju. :think: a zaexperimentuju. Co byste dělali vy? :think: zažil někdo něco podobnýho a jak to dopadlo?

Podle mých zkušeností se za řečmi jako „jsem hrozná potvora“, „já jsem pro chlapy peklo“ atd. skrývá nejistota a strach z ublížení :think:

Žesnké, které jsou fakt pekelné, o tom nemluví, protože je jim u zadku, s jakými šrámy ten chlap ze vztahu vyleze. Naopak se obvykle považují za nějakou výhru :lol:

Kluka jsi asi vyděsila tím, žes mu hned takhle rychle psala. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat