Otěhotněly jste po interrupci?

Anonymní
29.2.16 08:24

Otěhotněly jste po interupci?

Prosím neodsuzujte mne. Byla jsem minulý týden na interupci v 9 tt. Bylo to ze zdravotních důvodů, resp. měla jsme na výběr a rozhodla jsem se tak sama, ale měla jsem pro to zdravotní důvody. Věřím, že to tak mělo být, nemám zatím žádné výčitky, prostě cítím, že to jinak nešlo a že to tak bylo správné. Víc to tady vysvětlovat určitě nechci, ničemu by to neprospělo, proto prosím berte jako bernou minci, že to nebylo z rozmaru a že k tomu prostě došlo a nejde s tím nic dělat.

Zajímají mne zkušenosti těch, které byly na interupci (z jakéhokoliv důvodu, to mne nezajímá, je to každého věc). Šlo vám potom otěhotnět? Neměly jste problém? Až se dám zdravotně dopořádku, rádi bychom to zkusili znova. Doktorka říkala, že jen odsávala, že nic neškrabala, prý to nebylo třeba. Dělala to prý velmi jemně tak, abychom mohli mít dítě (už jsem měla kdysi jeden výškrab po ZT).

Adminy moc prosím o zachování anonymity, z pochopitelných důvodů.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
29.2.16 08:34

Neměla jsem problém s otěhotněním.

• Nahlásit
  • Citovat
28884
29.2.16 08:39

Ne, neměla jsem vůbec žádný problém. Vždy na jeden „střik“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2745
29.2.16 08:46

Kamarádka byla na ukončení těhotenství 3× - vždy jí zjistili vadu plodu. Po nějaké době otěhotněla bez problémů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.16 08:57

Kamarádka byla před lety na dvou interupcich, nyní se už asi 7-8 let snaží otěhotnět a nejde jim to. Podle vyšetření jsou oba v pořádku, ale…

Anonym, jsou tam citlivé udaje netyjkajici se mě..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.2.16 09:21

Nebyla jsem vyloženě na interupci, ale na revizi dělohy po nevydařeném těhotenství, takže v podstatě ten zákrok je podobný… a otěhotněla jsem hned po další menstruaci. Ale nejde říct, že to tak mají všichni, vždycky exituje nějaké procento, které bude mít pak problémy. Podepisuješ i papír, že jsi s tím srozuměna, co všechno se může stát a nemožnost otěhotnět je jedna z mnoha věcí

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.2.16 09:25

Taky jsem otěhotněla hned, ale já už byla na ukončení tabletkama bez chir. zákroku

• Nahlásit
  • Citovat
5812
29.2.16 09:27

Jo, znám pár takových…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3686
29.2.16 09:37
@Anonymní píše:
Prosím neodsuzujte mne. Byla jsem minulý týden na interupci v 9 tt. Bylo to ze zdravotních důvodů, resp. měla jsme na výběr a rozhodla jsem se tak sama, ale měla jsem pro to zdravotní důvody. Věřím, že to tak mělo být, nemám zatím žádné výčitky, prostě cítím, že to jinak nešlo a že to tak bylo správné. Víc to tady vysvětlovat určitě nechci, ničemu by to neprospělo, proto prosím berte jako bernou minci, že to nebylo z rozmaru a že k tomu prostě došlo a nejde s tím nic dělat.

Zajímají mne zkušenosti těch, které byly na interupci (z jakéhokoliv důvodu, to mne nezajímá, je to každého věc). Šlo vám potom otěhotnět? Neměly jste problém? Až se dám zdravotně dopořádku, rádi bychom to zkusili znova. Doktorka říkala, že jen odsávala, že nic neškrabala, prý to nebylo třeba. Dělala to prý velmi jemně tak, abychom mohli mít dítě (už jsem měla kdysi jeden výškrab po ZT).

Adminy moc prosím o zachování anonymity, z pochopitelných důvodů.

Otehotnela jsem v pohodě :-) ani sme se nesnažili :-D byla jsem na interupči v 11 týdnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama