Otěhotnění s cystou

Anonymní
23.10.19 16:51

Otěhotnění s cystou

Dobrý den, našli mi před 6 mesici cystu na vajecnikach…Pry není možné otěhotnět při cyste, že se musí vyndat…Dnes jsem si dělala test, mám to dostat za týden. A je pozitivní, čárka sice slabá, ale je…Cyklus mám pravidelný…Má někdo zkušenost prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23.10.19 17:07
@Anonymní píše:
Dobrý den, našli mi před 6 mesici cystu na vajecnikach…Pry není možné otěhotnět při cyste, že se musí vyndat…Dnes jsem si dělala test, mám to dostat za týden. A je pozitivní, čárka sice slabá, ale je…Cyklus mám pravidelný…Má někdo zkušenost prosím?

Ahojky, jak moc velká cysta je? Otěhotnět možné je, já otěhotněla s cystou o průměru 9cm, bohužel, také kvůli tomu tehu neprosperovalo a musela jsem jít na ukončení… Každopádně, pokud budeš těhotná a miminko bude v pořádku, můžou ti laparoskopicky zákrok udělat i v těhotenství… Pokud nebude cysta nijak velká, znám okolo sebe ženy, co donosily i s cysou… Hodně štěstí :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
817
23.10.19 17:11

Já otěhotněla s cystou 10 cm, doktor se divil, byl by radši, kdybych šla dřív na operaci, těhotenství v pořádku, narodila se zdravá holčička, pak až jsem šla na tu operaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 08:52

Ahoj taky mam cystu ma skoro 5 cm. Zjistila jsem to pred 2 mesici. Skoro 3 mesice se snazime a nic. Cetla jsem ze otehotnet s cystou jde. Doktor mi taky rekl ze ovulovat s cystou nebudu. Delam ovulacni testy, no zatím nic. Treba je test pozitivni kvuli te cyste. Nebo se vam zadarilo:-) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
13.11.19 21:01

Já mám cystu 4 cm na levém vaječníku a jsem v 7 týdnu. Modlím se, abych děťátko donosila. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.19 09:20

@rosa56
Neboj se, cysta může i zmizet… Mám známou co měla cystu 6 cm a v pořádku i porodila, těhotenství nevadí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama