KET listopad 2019

1737
23.10.19 11:07

KET listopad 2019

Ahoj holky :mavam: chtěla jsem se zeptat, jestli je tu taky někdo, kdo jde příští měsíc na KET - případně ET. v září jsem měla stimulaci, mám z toho 9 zamražených embryí a teď čekám do příštího měsíce kvůli tomu, že se rozjel OHSS. Co vy? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1297
23.10.19 11:57

@allluck ahoj, já bych měla jít v listopadu na KET.
Nevím, jestli si mě pamatuješ, byly jsme spolu v diskuzi IVF září. Bylo to moje první IVF, ale bohužel skončilo biochemickým těhu :(. Máme ještě jednoho mrazáčka, tak jdeme do toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1735
23.10.19 12:05

@allluck Tak mě už taky znáš, pridávám se :) Teď teda máme celá rodina virózu, ale snad se z toho vyhrabem. Kdy bys měla cca jít:)?
@jary1 Takže nakonec jdete hned? Super!! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1297
23.10.19 12:12

@kaiserin vypadá to, že jo. 31. října jdu na ultrazvuk, jestli je vše ok a pokud bude ovulka, tak půjdu na KET.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1297
23.10.19 12:13

@Luuca10 nepřidáš se :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1735
23.10.19 12:19

@jary1 Já jdu 29.10. :), ale já teda musím ve stimulovanym :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1737
23.10.19 14:00
@jary1 píše:
@allluck ahoj, já bych měla jít v listopadu na KET.
Nevím, jestli si mě pamatuješ, byly jsme spolu v diskuzi IVF září. Bylo to moje první IVF, ale bohužel skončilo biochemickým těhu :(. Máme ještě jednoho mrazáčka, tak jdeme do toho.

jo, joooo, pamatuju si tě :lol: já v tom mám právě bordel, kdo a kdy, jak nemáte holky ty podpisy :) to je škoda toho biochemickým těhotenstvím… já tomu pořádně jako nerozumím, znamená to, že se to chytilo a pak to MS odešlo? chápu to tak dobře :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1737
23.10.19 14:02
@jary1 píše:
@kaiserin vypadá to, že jo. 31. října jdu na ultrazvuk, jestli je vše ok a pokud bude ovulka, tak půjdu na KET.

já teď čekám na MS a pak budu brát estroferm a mezi 10. - 13. dnem cyklu kontrola a pak budeme plánovat, kdy přesně. chci si tam dát dvě. už se nemůžu dočkat, až je budu mít u sebe :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.19 14:53

Snad se můžu holky přidat. Sice jdu na Ket 31.10 ale to už je skoro listopad :D byli jsme minuli měsíc na Ket a to bohužel nevyšlo tak snad teď to vyjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1735
23.10.19 14:58

@allluck Tak to máme podobné, já už zobu 3×1 Estrimax. Akorát teď jsme cela rodina nemocná. Tak snad se dáme do kupy.
@Petula24 Jasně, to se určitě pridej:) Taky se nám minulý měsíc nezadarilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1737
23.10.19 15:06
@Petula24 píše:
Snad se můžu holky přidat. Sice jdu na Ket 31.10 ale to už je skoro listopad :D byli jsme minuli měsíc na Ket a to bohužel nevyšlo tak snad teď to vyjde.

jasně, že se přidej :mavam: tak to už máš za chvíli. já teď čekám na MS, je to hrozně dlouhý, už se těším, až se začne něco dít :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1737
23.10.19 15:06
@kaiserin píše:
@allluck Tak to máme podobné, já už zobu 3×1 Estrimax. Akorát teď jsme cela rodina nemocná. Tak snad se dáme do kupy.
@Petula24 Jasně, to se určitě pridej:) Taky se nám minulý měsíc nezadarilo

taky mám zobat 3 x denně. lékárnice se hrozně divila, že to atypický dávkování :nevim: takže si myslím, že to do nás cpou, jak divý. pak nemáme bulet i u reklamy na plenky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1735
23.10.19 15:11

@allluck Ono se musí dávat velka dávka, aby se zablokovala ovulace. Já jsem se před ivf mazala testosteronem, to docela taky koukali v lékárně :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1737
23.10.19 15:26
@kaiserin píše:
@allluck Ono se musí dávat velka dávka, aby se zablokovala ovulace. Já jsem se před ivf mazala testosteronem, to docela taky koukali v lékárně :D

mazala, jo? :mrgreen: jsem asi natvrdlá, ale jak to mám chápat? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1297
23.10.19 15:31
@allluck píše:
jo, joooo, pamatuju si tě :lol: já v tom mám právě bordel, kdo a kdy, jak nemáte holky ty podpisy :) to je škoda toho biochemickým těhotenstvím… já tomu pořádně jako nerozumím, znamená to, že se to chytilo a pak to MS odešlo? chápu to tak dobře :think:

Jj. Měla jsem duchy na testu, pomalu sílili a pak bílo. V krvi pak něco málo HCG. První den MS byl masakr, ale teď už je to ok. Hlavně jsem se dala do kupy po psychické stránce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama