Oteklý klitoris při sexu

Anonymní
9.1.19 21:23

Oteklý klitoris

Zdravím, mám hodně velký problém a nevím co s tím, potřebuju fungovat a tato věc mi to velice komplikuje… Dnes jsme s přítelem měli sex asi po 2týdnech, a během sexu (asi po 15min) jsem si sáhla mezi nohy, a zjistila jsem že jsem měla strašně moc nateklý klitoris. Strašně jsem se lekla, protože jsem něco takového viděla poprvé v životě 8o, začala jsem hledat na internetu a našla jsem zropoření klitorisu, koukla na fotky a opravdu se to tomu zdaleka nepodobá :think: je to opravdu velké a hodně nepříjemné… když jsem se koukla do zrcátka tak jsem viděla že tam mám 4 nějaké,, napuchlé boule” nedokážu to jinak popsat :(
Další problé je že mám mít zítra nebo pozítří menses a s tímhle to asi nezvládnu :,( Poradí někdo? V těchto hodinách gynekologa neseženu, a na gyn. pohotovost to zas tak akutní není si myslím. Nijak to nebolí, pouze je to nepříjemné, děkuji za jakékoliv rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1757
9.1.19 21:41

Nemůžeš mít nějakou bakterii? Že by ti to oteklo kvůli tomu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8788
9.1.19 21:49

Mě teda překvapuje, že se musíš dívat na klitoris do zrcátka..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8589
9.1.19 22:01

ochlaď ho a jdi spát :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15017
9.1.19 22:03

ja myslim, ze to je ten stejny honibrk, co psal v diskuzi: co se stane s deloznim cipkem pri sexu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.1.19 22:34

Nakonec az jsem se uklidnila, tak mam natekle MALÉ STYDSKÉ PYSKY, ale i ten klitoris je oteklý. V tom spěchu jsem si neuvědomila co jsem vlastne vsechno videla… je to trochu lepsi ale nic moc no, doufam ze do rana to zmizne :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
683
9.1.19 22:48

A neni to tim, ze byl partner oholeny a dorustajici chloupky te poskrabaly? Nebo me jeste napada alergie na sperma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.1.19 22:56

Ani chloupky, ani alergie. :frowning2:️ Opravdu nevím co se to stalo :think: a na netu nikde nic není :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama