Otevírání se na jedna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

CoocaCola
Kecalka 425 příspěvků 25.04.18 09:37
Otevírání se na jedna

Jsem dneska 30tt.
Co znamená otevírání se na 1?

už jsou to dva roky od porodu tak už si nepamatuju to moc.
Doktor říkal, že zatím v pořádku jdu tam za 10 dní jelikož je Verunka v pánevním dně nohama na před a on by se pokusil ji akupunkturou obrátit, tu jsem v životě nezažila. Brali mi krev tak jsem místo ve čtvrtek tam šla dneska kvůli ranním odběrům a ten čtvrtek 10.5. mám přijít už v 14:45 on je od 15:00 ale jsem objednaná takto.

Hrozí, že se bude otevírat rychleji nebo pomalu a co tedy znamená otevírání se na jedna? A proč doktor říká, že to je v pořádku zatím. Mám se bát předčasného porodu?
Ani se nedivím protože
První dítě bylo o měsíc dříve narozené. :nevim: :,( není vymalováno natož postel pro starší dítě pořízena a není nic vyprané pro malou :pocitac: :zed:

Reklama

Reakce:

CoocaCola
Kecalka 425 příspěvků 25.04.18 09:37

Jinak v neděli byli poslíčci

TinaAn
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 25.04.18 09:44

Myslíš Cervix score 1? To je v pohodě úplně. Neplašila bych. Jinak po akupunktuře se mi otočil syn v 36.tt, do 4 dnů. Moje gyn nechápala, tvrdila mi od 33.tt, že se neotočí, že má málo místa, byl veliký.

Kamkam
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 25.04.18 09:45

Vzhledem k prvnímu porodu asi „hrozí“, že druhý bude taky dřív, ale otevírání na 1 bych se nebála, spousta holek se začne otevírat brzo (myslím, rozumně otevírat jako ty) a nakonec rodí v termínu, jiné na porod nevypadají a změní se toho během pár hodin. ;) a doktor si tě určitě pohlídá

P4ja
Závislačka 4498 příspěvků 25.04.18 09:51

@CoocaCola Otevírání bych se nebála, znám ty, co se otevíraly i dřív a i přenášely.

CoocaCola
Kecalka 425 příspěvků 25.04.18 09:55

Aha tak to vypadá, že je to v pořádku uvidíme za 10 dní s tím otočením ještě. Mireček byl celou dobu hlavičkou u něj nic nebylo s otočením. A akupunkturu zažiji prvně, tak jsem zvědavá :)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1811 příspěvků 25.04.18 09:59

Mam kamosku, co se takto otevirala (teda u prvniho ditete) cca taky od 30tt, byla tusim dokonce na 2…a prenasela asi 4 dny ;) ale asi je to individualni. Pokud ale dr rika, ze je to ok, verila bych mu. At je vse v poradku :kytka:

CoocaCola
Kecalka 425 příspěvků 27.04.18 10:08

No a když jdu na kontrolu tak by mi mohl doktor toho 10.5. říct jestli se otevírám víc? :( Nebo můžu ještě měsíc být stále otevřená na 1 prst a v klidu rodit až v termínu? Jak rychlé může být otevírání? Sama to ani nepoznám, zaprvé si tam sahat nechci abych nic nezhorsila a nevím jak poznat čípek. Holt se modlím ať mě doktor hned po návštěvě nepožene do porodnice

CoocaCola
Kecalka 425 příspěvků 11.05.18 10:05

Ojojooooooj :,( :,( :,( :,( :,( :,( :,( já se otvííííráááám už skoro na 4 a jsem 33tt.

Včera jsem tam byla prý miminko v pořádku na dnešek v 11:00 jsem objednaná na akunpunkturu, bude tedy otáčet aby byla hlavičkou ané nožičkami.
Do toho dvy dny břicho ja beton, že je pohyby cítit jen ráno a večer a tak mi předespal krom železa ještě magnesii. včera večer jsme cítila tuhnutí a tupou bolest jak při kontarkcích jako by se to stahovalo a zase rozepínalo, dotoho ostraá pichlavá bolest úplně dole.
15.5. mi ukončí nescopenku a dá mateřskou a zkontroluje jak moc se otevírám

Já rodila syna v 36tt otevřená na 5-6 nák tak myslím takže tohle s emi striktně nelíbí

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

VÍME PRVNÍ: David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Je to kluk, nebo holka?

David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Jeho manželka Vendula mu v úterý... číst dále >

Tajný agent Bond by zbledl závistí: Tofi s krycím jménem Igas vydělal balík!

Sagvan Tofi (53) měl dlouho pověst barového povaleče, který miluje drahá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama