Otevřené okno u dítěte

38
9.8.24 20:38

Otevřené okno u dítěte

Dobrý den, musím sem pro více názorů, dáváme hlídat syna 5 let u babičky, jenže bydlí v 1 patře paneláku a v pokoji je výška větší než v kuchyní (okno).
Malý začal foukat bubliny z okna s babičkou, ale někdy je i sám u okna mě se to nelíbí, pořád slyším nic se mu nestane, ale i pár M dokáže své, malý je akční a občas dává nohu i na topení když jde k oknu, či v pokoji na sedačku u okna, prostě se mi to nelíbí.
Jak to vidíte vy? OKNA JSOU OTEVŘENÁ OBĚ NAJEDNOU.

Příspěvek upraven 09.08.24 v 20:45

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16460
9.8.24 20:41
@NikcaNiky píše: Více

A to okno je otevřené, že by mohl vypadnout? Nebo ti vadí, že je vůbec u okna?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
38
9.8.24 20:43

@Dahlia0409 otevřené do kořán v kuchyni i v obýváku současně

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16460
9.8.24 20:44
@NikcaNiky píše: Více

A on teda chodí do toho otevřeného okna i sám?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
38
9.8.24 20:45
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30988
9.8.24 20:46

U otevřeného okna bez dozoru nemá co dělat. Tam není prostor pro samostatnost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4979
9.8.24 20:46

O pětileté dítě už bych strach neměla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8696
9.8.24 20:48
@ProfZav píše: Více

Tak to já teda jo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
149491
9.8.24 20:50
@ProfZav píše: Více

A to já jo a dost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4979
9.8.24 20:51
@izabe píše: Více

Pokud to není okno od země, tak jen tak nevypadne. Ale jestli je synek divočák a vymýšlí kraviny a neposedí, pak je strach asi na místě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24770
9.8.24 20:51

A ona babička to okno nechce zavřít, nebo co? Tak jí kup takové ty zarážky na ventilačku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
38
9.8.24 20:52

@lucad77 Nechce prý je horko a že se mu nic nestane, jenže je to celkem výška určitě i na horší úraz, malý je divoký a málo poslouchá, a navíc nemá ani s babičky žádný respekt.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
960
9.8.24 20:54

Já nějak nechápu tu souvislost, že jsou otevřená obě okna najednou. Důležité je, zda tam má volný přístup a jaká je to výška. Pokud si po pádu může maximálně odrit koleno a natlouct nos, tak bych to brala jako riziko podnikání. Pokud je to na vážnější ublížení, tak bych si je srovnala- oba. Malej musí vědět, co si může u okna dovolit a babička ho nemá pouštět bez dozoru. Pořád je to dítě a nápady může mít různé…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
38
9.8.24 20:56

@Kunikula Strhana právě že to výška je, já bydlím ve sklepním bytě takže tu jsem v klidu, ale některé paneláky mají 1 patro z jedné strany docela vysoké, bych si neteoufla ani já seskočit, bych si asi zlomila nohy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16460
9.8.24 20:56
@Kunikula Strhana píše: Více

Asi tak. Znám děti, co fakt jsou spolehlivě, i když jsou malé a chápu, že když něco ne, tak prostě ne. A jsou děti, co takzvaně zkouší a je všechno sranda, dokud se něco nestane. 5 let už i přijde dítě docela rozumné, ale vyloženě bez dohledu bych taky kus dne nenechala u okna. Záleží na všem kolem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová