Reklama

Otočení miminka 32. týden

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 04.08.18 20:09
Otoceni miminka 32 tyden

Ahoj zeny. Na posledni kontrole byla Gabca krasne otocena hlavou dolu a doktorka rekla, ze uz se nepretoci. Ale si tak lezim na gauci a najednou vetrelec, rozvlneni a Gabca je tutove hlavou nahoru.
Kdyz se dva tydny zpet otocila dolu, take jsem to poznala. Hlavne bricho mi zmenilo tvar a kleslo jakoby niz. Ted je zase vys a necitim takovy tlak na spodek.
Do porodu zbyvaji jeste dva mesice je mozne, ze se zase pretoci spravne?

Mel jste nekdo pretacive miminko?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 32. týden těhotenství?

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10215 příspěvků 04.08.18 20:14

Pokud se tam takhle mele, tak je prej docela pravděpodoný, že se našteluje tak jak má.. Já jsem měla syna celou dobu KP a přetočil se na konci 36. týdne.

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 04.08.18 20:27
@Lekninka91 píše:
Pokud se tam takhle mele, tak je prej docela pravděpodoný, že se našteluje tak jak má.. Já jsem měla syna celou dobu KP a přetočil se na konci 36. týdne.

Ok tak uvidime. Jsem zatim uplne v klidu protoze jsou jeste cele 2 mesice a cetla jsem ze se miminko bylo schopne otocit i tyden pred porodem.

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 04.08.18 20:28

Jen me zmatlo, ze doktorka mi rekla, ze uz se neotoci a ona se mi v klidu pretoci jako nic.

fragola
Generální žvanilka 24766 příspěvků 04.08.18 20:30

Mně se takto motal poslední syn. Byl jednou hlavou, za týden v příčce, další týden zadečkem. Prostě se mnou laškoval do poslední chvilky (38.tt). Já jsem teda vícerodička a MUDr. mi to i zdůvodňoval tím, že má prcek dost místa.
Přeju, ať se mimčo umoudří a provede ještě tu otočku zpět. A máš můj obdiv, já jsem nikdy žádné otočky nepoznala a je jedno, jestli jsem čekala jedno prtě nebo dvojčata :D

Lekninka91
Extra třída :D 10215 příspěvků 04.08.18 20:30

@ludmilaadamkova jo, klidně i pár hodin :D i když to už asi není tolik pravděpodobné.. Já jsem to neřešila vůbec, mně bylo fuk jestli půjdu vaginálně nebo císařem :D Ale nakonec jsem ráda, že jsem to zvládla vaginálně :mrgreen:

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 04.08.18 20:36
@fragola píše:
Mně se takto motal poslední syn. Byl jednou hlavou, za týden v příčce, další týden zadečkem. Prostě se mnou laškoval do poslední chvilky (38.tt). Já jsem teda vícerodička a MUDr. mi to i zdůvodňoval tím, že má prcek dost místa.
Přeju, ať se mimčo umoudří a provede ještě tu otočku zpět. A máš můj obdiv, já jsem nikdy žádné otočky nepoznala a je jedno, jestli jsem čekala jedno prtě nebo dvojčata :D

Tak ja mam celkem male brisko mam pres nej ted asi 86 cm a jsem 32 tyden. Tak poznam jak je natocena podle toho mi to bricho meni tvar. Nekdy je boule vlevo nekdy vic vpravo. Nekdy mi jakoby uplne klesne ted se mi zase bouli jakoby vic nahoru. Je s ni sranda v posledni dobe. A Gabca je akorat tabulkove velka na pocet tydnu 31+0 mela 1635 g.

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 04.08.18 20:59

svagrova mela dite spatne otocene a porod uzastny rychly a druhe uz vse ok a porod katastrofa /stratila moc krve nechtel jit ven natrapila se moc/ale dopadlo to vse ok nastesti. znam mamicky co se jim v den porodu dite otocilo spravnym smerem. ja mam ted 35t a mala radi hodne ale at jen kope vim ze tam je.hodne stesti preji a neboj dopadne to vse dobre jen musis verit a nestresovat se.

šnitlík
Kecalka 123 příspěvků 04.08.18 21:32

Některé děti jsou aktivní už v bříšku a neustále se přetáčejí, klidně i pár dní před porodem 8o Nejstarší mi rotoval v břiše i v třetím trimestru. Hlavou dolů se uráčil až pár dní před dnem D, téměř za pět dvanáct. Takže klid, ještě ti pár kotrmelců může udělat i teď :palec:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 15 inzerátů 04.08.18 23:11

@ludmilaadamkova já si taky myslela, že se mi mimco podle toho, co vyvadelo v břiše, otočilo hlavičkou nahoru, i pohyby jsem cítila jinak a hodně nahoře (predtim jsem ji citila hodne nizko). A na uzv se pak ukázalo, že se nikam neotocilo ;) tak třeba je pořád hlavičkou dolů, jen se mohla trochu otočit kolem své osy.

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 05.08.18 08:04
@Jitul.kaaa9 píše:
@ludmilaadamkova já si taky myslela, že se mi mimco podle toho, co vyvadelo v břiše, otočilo hlavičkou nahoru, i pohyby jsem cítila jinak a hodně nahoře (predtim jsem ji citila hodne nizko). A na uzv se pak ukázalo, že se nikam neotocilo ;) tak třeba je pořád hlavičkou dolů, jen se mohla trochu otočit kolem své osy.

Tak mozne je vsechno.. uvidime )) kazdopadne je s ni sranda jak si hraje na vetrelce

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama