Otok ve tváři

Anonymní
9.3.21 07:21

Otok ve tváři

Ahooj všem… Jdu po dlouhé době s dotazem…

Mám dole 5 a 6 pouze kořen…
Začlo to tak že se mi udělali dva kazy pod Olomouc takže jsem o nich nevědela dokud mě nezačalo to bolet… Zubařka vždy ošetřila kanálky pak vložka nebo bez vložky…
No a teď jsem tam 3 měsíce nebyla… Zubařka mi všechny termíny zrušila má strach řekla po nouzovém stavu…
Včera jsem jí volala jak to vypadá a řekla že ruší zase všechny takže furt tam není…
No a mě asi před 2 měsíci se začala ta 6 drolit takže je s ní už jen kousek… Ale to mi zubařka řekla že ona půjde ven že nejde zachránit…
Ale 5 se mi začla kývat minulý týden až nakonec se zlomila a zůstal mi tam malý kořen…

**** No a hlavní dotaz je od včerejška cítím jak mě tam táhne občas skube… A mám trošku oteklou tvář a stuhlou… Je to váček??

Volala jsem na pohotovost tam mi řekli že mi ten kořen stejně nevytrhnou tak teda nevím co s tím…

Zajímalo by mě jak si pomoct až ten otok zmizí… Teď to zase nebolí jen chvíli…
Ještě dodám dásně oteklé nemám možná trošku se mi přes noc na dásní v jednom místě udělal bílý povlak ale jen lehce…

Omlouvám se za sloh… Ale chtěla jsem to napsat tady protože mám tuhle stránku strašně ráda 😊 😊 😊

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
365
9.3.21 07:26

Stomatologická pohotovost nefunguje? To chce rentgen a nejspíš vytáhnout ty kořeny…
Zatím bych na ten otok zkusila Wobenzym, pokud se ti do toho chce investovat. Nebo pokud to bude bolet, zkusit brát třeba 3× denně Ibalgin, jestli ho sneseš, ale tak cca 3 dny minimálně. On má slabé protizánětlivé účinky, takže bych to zkusila dočasně takhle. No ale zubař a rentgen je základ, jenže co má člověk dělat, když ho nehce vzít, že… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 07:45

@Mosie moc děkuju zkusím ibalgin ten doma mám… Zatím to nijak nebolí… Spíše mě štipne daseň když na ní zajedu jazykem 😊… No právě… Že mi to furt ruší… Má věk a bojí se…
A na pohotovosti by mi pomohli na chvíli tam jsem volala..

• Citovat
  • Nahlásit
365
9.3.21 08:35

Kup si nějakou ústní vodu s chlorhexidinem, taky pomůže. Ale já si ji vždycky trošku ředím vodou, bo může barvit zuby a ztrácíš chuť. Používala bych to tak vždycky cca týden a potom pauza, ona ta pusa některé ty svoje bakterie potřebuje a tohle vybije všechny. Myslím, že spolu s tím Ibalginem by ti to mohlo dost ulevit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
657
9.3.21 09:04

Já bych to tedy rozhodně řešila tím, že bych hledala zubaře, či pohotovost, která tě přijme a ošetří to…nic jiného ti stejně nepomůže, možná krátkodobě, ale ani tím bych si nebyla moc jistá…pokud tam máš zánět a rozjede se ti to, tak to je hrozná bolest a budeš tam stejně muset někoho narychlo shánět…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365
9.3.21 10:08
@Anonymní píše:
@Mosie moc děkuju zkusím ibalgin ten doma mám… Zatím to nijak nebolí… Spíše mě štipne daseň když na ní zajedu jazykem 😊… No právě… Že mi to furt ruší… Má věk a bojí se…
A na pohotovosti by mi pomohli na chvíli tam jsem volala..

Nemáš zač, nicméně že je to dočasné řešení, ti je určitě jasné… A fakt ten chlorhexidin v ústní vodě, ne nějaké ty barevné s*ačky z marketu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat