Otužování - dospělí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mokuty
Kecalka 145 příspěvků 23.06.19 21:00
Otuzovani dospeli

Je tu nejaky otuzilec?
Zacala jsem vic jak pred tydnem se stridavou sprchou tepla, uplne studena, tepla, uplne studena.rano i vecer.
Rada bych se propracovala ke koupani v rece v zime.
Mate nekdo zkusenosti s postupem, tipy jak postupovat atd? :mavam:

Reakce:
Zumpa
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 23.06.19 21:03

Zimní koupání v řece není můj cíl, ale snažím se otužovat.

mokuty
Kecalka 145 příspěvků 23.06.19 21:08
@Zumpa píše:
Zimní koupání v řece není můj cíl, ale snažím se otužovat.

No ja bych se rada propracovala az tam, proste to chci zkusit, ledova sprcha je mi hrozne prijemna, ikdyz ja mam vylozene rada teplo.
Dve ze tri tehotenstvi jsem prozila prez velmi tepla eta, tak jsem si daval treb 5krat ledovou sprchu za noc, deti aspon maji silna srdce :lol: po tech sokach :potlesk:

mokuty
Kecalka 145 příspěvků 23.06.19 21:09

@Zumpa
Jakym zpusobem se otuzujes?

Taka
Ukecaná baba ;) 1084 příspěvků 23.06.19 21:11

Jedu už skoro 3 týdny každý večer studenou sprchu. Ne střídavou, ale rovnou studenou, střídavá mi nějak nevyhovovala, nebylo mi po tom dobře. Ale po studené je mi fajn, pomalu snižuju teplotu. Před pár dny jsem se vyloženě těšila do sprchy :oops: Do řeky lezu zásadně jen duben-říjen, do bazénu max. když nemá pod 15 stupňů… V zimě mě ani nehne :mrgreen: Ale u studené sprchy chci zůstat, je to příjemné :kytka:

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9498 příspěvků 24.06.19 04:35

Musis chodit plavat ven avyuzivat postupneho ochlazovani na podzim. Do vody lezt pomaleji, opatrne, kdyz uz je fakt studena.

Váš příspěvek
Reklama