overalky nebo klasické pyžamko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gallia
Povídálka 11 příspěvků 17.03.09 12:40
overalky nebo klasické pyžamko?

Milé maminky,
co dáváte svým zlatíčkům na spaní? Já odmalička zá:,–(ně overalky, nedám na ně dopustit. Poslední dobou si ale moje 20měsíční holčička našla novou zábavu. Jakmile ji vykoupanou a nakrmenou uložím do postýlky, začne si hrát se cvočky a skončí to tak, že mi usne úplně rozepnutá. Docela bojujeme s usínáním, tak ji nechci budit… Trvá to asi 2 týdny, tak nevím, jestli ji to přestane bavit, nebo bych už měla nakoupit dětská pyžámka? Nosí vel. 92. A pod overal dávám ještě i bodýčko, máme v místnosti na spaní docela chladno.

Reakce:
Inge
Extra třída :D 10931 příspěvků 17.03.09 12:43

Někdy v tomto věku jsme postupně přešli u Honzíka na pyžámka. Nejprve teda na kombinaci bodýčka a kalhotek od pyžama (aby neměl holá záda), během léta na normáln pyžamko.

vranecka
Závislačka 2661 příspěvků 17.03.09 12:47

Vojta zatím nosí overálky(když je chladno), protože se pořád odkopává. :roll:

Anik
Ukecaná baba ;) 1540 příspěvků 17.03.09 12:51

ahojki, řešila jsem to úplně stejně jako Inge… a přibližně ve stejném věku. A.

Aki
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 17.03.09 13:00

Právě jsme začali s pyžamem, ale malý spí ve vaku, protože na sobě nesnáší peřinu a tak mě představa holých zad neděsí. Určitě bych v tvém případě vyzkoušela pyžamo. Je to už „velká“ holka :wink:
 Aki

Anulka
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 17.03.09 13:08

Protože Eli spávala výhradně odkopaná, tak mívala v tomto věku -samozřejmě v zimě - body dlouhý rukáv, štrample (v čechách punčocháče :-) a na tom pyžamko. Pak mě netrápilo, když se odkopala, tak jsem na ni, jen asi pro můj pocit hodila larisu.
Nyní, kdy má 6,roku, tak několikrát v týdnu přijde doslova ledová, že ji je zima a vleze si ke mě. Už jsem uvažovala o http://www.mimibazar.cz/foto.php?… něčím takovým, al nevím, spí na zvýšené posteli, jestli by nespadla apod.

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 17.03.09 13:57

Nevím jestli si pyžámkem pomůžeš, protože naše malá si sundá gaťata a někdy i plínku :?
Spíš bych zkusila dát overálek, který nemá cvočky a nebo je má vzadu a tímpádem je nerozepne.

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 17.03.09 14:17

Mi přešli na klasické pyžamko tak v 18M, ale i u toho může být problém, že si to prý prckové sundávají úplně.(byla tu kdysi taková diskuze, já tu zkušenost nemám), ale rozepínání overálku by se myslím dalo dost efektně řešit dáváním zapínání na zádíčka, tam si nedosáhne, ne?

karpiska
Nováček 8 příspěvků 17.03.09 14:52

My řešili odkopávání spaním v dětském spacím pytli. Když Elince byl rok a půl, tak už v něm ale spát nechtěla. Spinká přibližně od roka v pyžamku, chodím přikrývat. My tedy zase moc chladno nemáme, prostě panelákový byt…

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 17.03.09 18:23

Měli jsme stejný problém, řešili jsme ho taky kombinací bodyčka a kalhot nebo jsme přes overaly dávali ještě tričko, aby na patentky nemohla. Dneska je to horší v tom, že už se umí svléknout komplet, takže často řešíme, co dělat, aby doma nelítala nahá. Překážkou pro ni není knoflík, patent, zip, oblékání přes hlavu, zapínání vzadu.

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47197 příspěvků 17.03.09 18:36

ahoj.Malej spí jedině v overálku ++ spacím pytli.máe dva super pytle které vystčí bohatě do 3let

Gallia
Povídálka 11 příspěvků 17.03.09 19:00

Díky za tipy, zatím zkusím dát přes bodýčko nějaké větší tričko, takže na patentky si nedosáhne. Smůla je, že jsem právě nakoupila 2:,–(y po 3ks krásných overalků, ale s rozepínáním vpředu. Jednoduše a rychle se mi to oblíká, hlavně v noci, když jsem rozespalá a malá potřebuje rychle přebalit :lol: :lol: :lol:
Jak tak koukám (čtu), tak to svlíkání ji asi hned tak nepřejde..ale však my na to vyzrajeme :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.09 15:34
Overalky, pyžamka

Zdravim, zkuste juknout na www.mimibazar.cz/hwkids nádherné overalky a pyžamka.. Sama jsem pro svojí malou nakoupila overalek a je s ním moc spokojená.. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >